Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kezdtetek el hasznaln...

Mikortol kezdtetek el hasznalni a sportreszet a babakocsinak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
7 hónaposan
2010. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A miénk travel system és újszülött kortól használható, az elsö 1-2 hétben a hordozóban volt,de nem volt neki kényelmes,utána már a sportrészbe tettem,persze teljesen ledöntve,plédet alá,igy nagyon szeretett benne lenni. Ha az esernyökocsira gondolsz,amit nyáron lehet használni,ha nem dönthetö több fokozatban,csak ülni tud benne,akkor meg kell várni,amig stabilan,egyedül tud már ülni. Nekünk kb 8 hósan ült fel.
2010. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Classic kocsink van, a mózes részét csak 4 hónapos korig használtuk, onnantól a sportrészt tettem át és csak egy picit döntöttem meg a háttámlát. A kicsim már nagyon szeret nézelődni és nem igazán akar megmaradni a mózesben. Klasszikus esernyőre csukható sportkocsit csak a baba biztos ülni tudása után használnék.
2010. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!