Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke-s anyukák. Mi az...

Stokke-s anyukák. Mi az előnye ennek a babakocsinak? Miért választottátok? Tényleg annyira jó, amennyire drága?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem olyan mint egy tolható irodai szék, csak 10x áron.
2011. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Barátnőmnek volt. Pici a sport része, 1 évesen kinőtte a gyerek, meg kicsi kicsi csomagtartójába nem fér be. Quinny buzzt vettem, na ez nagyon szuper, még 2,5 évesen is elfér a sport részben!
2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Barátnőmnek Stokke-ja van, nekünk ABC design! Nagyon mindkét kocsi, de mindketten megállapítottuk,hogy nem jobb annyival az ABC design-nál a Stokke, mint amennyivel drágább. Kb. 100 ezer van a két kocsi között,bár az ABC is drága, nagyon jó! Tehát jó kocsi nagyon, de annyit szerintem nem ér!
2011. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dilemma után (az ára miatt) vettünk Stokke-t, volt egy babakocsink, de azt nem szerettem. A Stokke-t viszont imádom, nekem mindenben nagyon praktikus, csak azt sajnálom, hogy nem első babakocsinak vettük már ezt. Nem értek egyet azzal, hogy kicsi, igaz, nekünk az új EVO van (régebbit nem ismerem), a lányom 13 hónapos és még mindig szűkítővel használjuk, tehát 3 éves koráig simán jó lesz neki! A pakoló része is tökéletes, nálunk minden elfér, ami kell.
2011. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!