Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honaposan miket mond a...

10 honaposan miket mond a babátok? Mit lehet könnyen tanitani nekik? Anyát mért nem mondja?

Figyelt kérdés
Nállunk van már baba mama apa papa meg az uj szerzemény a cica . na meg ha kutyát hall mondja hogy vov -vov Persze vannak még ojan kis szavak amik hasonlitanak sok mindenre de nem tudatosak. Ezek amiket mond már azok.
2010. júl. 23. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Apa,ana(anya),vau-vau,nyávog,ha kérdem,hogy csinál a cica,pacit utánozza és a szarvasbőgést a porszívócsőbe(vadászlány).Mondja még,hogy baba,pápá, kuk (kukucs),traktorhang.
2010. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 15-én múlt 10 hónapos és még semmit nem mond, aminek értelme lenne. Babbbabba, tettetttee, nemnemmnem,mamammmama mennek, de más nem, úgyh sztem ne izgulj, nem vagytok elkésve, sőt :))))) Lehet amúgy h a mozgásfejlődésben előrébb jár a gyermeked azért nem "beszél". Nálunk ez van, 8 hónapos kora óta megy EGYEDÜL, úgyh én azért nem izgulok.
2010. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az enyém 10 hósan azt mondta hogy baba. slussz.

az anyát kb. 2 hete mondja.

19 hónapos kislány.

sztem tanítani nem lehet nekik, a saját ütemükben kezdenek el beszélni.

2010. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk miért nem mondja az anyát:)
2010. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én fiam 15 hos,anyát abszolut nem mondja

mama,papa,vau,cica,cici,ilyeneket is csak ha kérem,hogy mondja,de tudatosan nem használja

2010. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!