Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a doktornő azt mondta,...

Ha a doktornő azt mondta, hogy a kisfiam köldökét már nem kell ragasztani (köldöksérv), akkor miért fordul ki még mindig?

Figyelt kérdés

7 hónapos koráig ragasztottuk a kisfiam köldökét,mert nagyon kidudorodott, de a múltkori tanácsadáson a doktornő megvizsgálta és azt mondta, hogy nem szükséges tovább ragasztani. Már többnyire szépen bent van, de még sokszor kifordul. Miért?

Most akkor hagyjam, vagy ragasszam tovább?

Lehet, hogy még kellene?

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 23. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem három orvos is azt mondta, hogy nem kell ragasztani és nem is tettem. Azt mondták, hogy a ragasztást régen javasolták, most pedig az az álláspont, hogy ha ragasztják akkor nehezebben húzódik vissza. Az én kisfiamnak 4 hónapos korára szépen magától viszamemnt. A doki egyébként azt mondta, hogy ennek 1 éves koráig kell megtörténnie, amikorra megesrősödik és összenől a hasfal.
2010. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ragasztgattuk az orvosunk tanacsara, de nem igazan fordult befele, foleg furdetesnel ujra kidudorodott. Aztan mas okbol voltunk egy masik gyerekorvosnal, es amint vizsgalgatta, egyszercsak a huvelykujjaval benyomta neki a koldoket, azt hittem elajulok amikor lattam mit csinalt...azt se tudtam sirjak vagy nevessek vagy kuldjem el melegebb helyre a dokit! De a koldoke azota is bent van...
2010. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor talán most már magától rendeződni fog, ragasztás nélkül is....

Mi már pár hetes korától ragasztottuk, ezt mondta a doki.

Ezek szerint mindenki mást mond.

Csak aggódom, hogy biztosan helyre jöjjön.

Köszönöm a válaszokat!

Várok további tapasztalatokat!

2010. júl. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!