Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlotok? Mennyi K-vitami...

Mit ajánlotok? Mennyi K-vitamin tartalmú zöldséget pl. brokkoli. Egészséges adni 7 hónapos babának? Ill. milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet már adni brokkolit. Fokozatosan, egy-egy új ételt napokig kóstolgasson.

Itt egy táblázat, miket kaphat már ennyi idősen:


[link]

2020. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Komolyan, ne komplikáld ennyire túl a dolgot. Én vegyítve adtam neki mással, párolva, főzelékkent, stb. De sose néztem, hogy hány grammot ehet belőle, vagy milyen gyakran. Amúgy a táblázatokról meg annyit, hogy ahány táblázat, annyi félét ír... Iránymutatóak, hogy ne chipsszel meg kólával kezd el tömni a gyereket. Jó eséllyel azért ösztönből is érzed mit mikor adhatsz már neki.
2020. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Véleményt ill tanácsot kértem nem oktatást.nyilván azt én is tudom. H nem kólával meg ijenekkel kell tömnöm.
2020. febr. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!