Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hagyta sírni a babáját,...

Aki hagyta sírni a babáját, miért?

Figyelt kérdés
Csak aki hagyta azoknak szól a kérdés!!!
2020. febr. 11. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, de kis korkülönbségnél néha muszáj. Mert az egyiket pelenkázom és közben ébred a másik, vagy mert még mást ettek és külön kellett elkészíteni nekik. Vagy akár mert sétakor nem tudok egyszerre kettőt felöltöztetni, így az egyik mindenképp vár. Ikreknél vagy kis korkülönbséges tesóknál ezek előfordulnak. De nem is baj, nekem nagyon türelmesek lettek a gyerekeim. Bíznak bennem, tudják, hogy segítek mindenben, számíthatnak rám. De tudnak várni. 😊
2020. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben hagytam, ha bebizonyosodott, hogy ez a jó megoldás.

Pl. 2 éves koráig egyedül szeretett elaludni este, ha ott voltam vele, simogattam, inkább bömbölt, nem akart aludni. Ha kijöttem, 2 perc után abbahagyta és szépen elaludt.

Ez azóta változott, mert most már azt akarja, hogy vele legyünk este, lámpaoltás után.

2020. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor testi szükségleteim vannak akkor bizony hagyom sírni. Ha már elájulok az éhségtől, majd bepisilek, vagy hasmenésem van, nem fogom a popóját komfortból ringatni, ha tudom hogy azt akarja úgyis. Minden más esetben nem hagyom sírni.
2020. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
S kicsik ikrek, a nagy 1,5 évvel idősebb. Egyszerre akármennyire is szeretnem nem tudom mindhárom érdeket kielégíteni, így előfordul, hogy van amelyik sir és olyankor ki kell várnia, míg tudok menni segíteni.
2020. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én akkor hagyom sírni, ha tudom hogy nincs semmi baja, csak azt szeretné ha hurcibálnám a popiját, de én szeretnék végre enni vagy más testi szükségleteim elvégezni. És még egy este van, amikor túlfárad és nem akar aludni, de látom azt, hogy már nagyon fáradt és nem válik be semmilyen altatási módszer, akkor lefektetem, mellette vagyok simogatom a fejét és hagyom hogy álomba sírja magát.
2020. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt, hogy úgy aludtak el, hogy popojat simiztem, 1 perc üvöltve, 1 perc nyöszörög és alvás. Amíg erre nem jöttünk rá, fél órát sírtak rajtunk, és ahogy letettuk felébredt.
2020. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eb babám két hónapos. Este lefekvés előtt gyakran rájön a sírás. Nincs konkrét baja, pelus tiszta, pocak tele. Olyankor erősen megölelem és ringatom. lényegében hagyom sírni, nem keresek rá megoldást. Pár percig kiadja a feszkót utána pedig gyorsan elalszik. Hogy magára hagyom sírni olyan egyelőre csak olyankor van ha muszáj wcre mennem, de még nagyon pici, biztos alakul ez még
2020. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem amit itt leírtatok, az nem a "hagyom sírni" kategória.
2020. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha esetleg olyan hagyom sírnire gondolsz...


Az én kislányom már kb másfél éves volt és állandóan felébredt éjszaka szinte két óránként. Neki egyszerűen poén volt hogy megébredt és sírt mi bementünk és foglalkoztunk vele. Én olyan fáradt voltam hogy egyszer szó szerint elájultam napközben.

A férjem meg annyira engedékeny volt vele hogy képes volt a kiságy előtt aludni és fogni a gyerek kezét.


Aztán jött neki ősszel egy munkalehetőség és nem volt otthon két hétig. Én meg azt csináltam a lányunkkal aki külön szobába aludt, hogy felkelt éjjel sírt, bementem mondtam hogy jó éjszakát, aludni kell és otthagytam. Minden rendben volt vele nem volt se éhes se szomjas fény is volt. Sírdogált egy kicsit de elaludt. Első éjszaka alig aludtam mert minden órában így felsírt. Második harmadik nap már csak kétszer sírt fel talán. De konkrétan 5 nap múlva átaludta az egész éjszakát.


Semmi problémája lemaradása koraszülött sége semmi nem volt, itt tényleg csak arról volt szó hogy apa rászoktatta hogy éjszaka nincs kedvem aludni akkor nyugodtan sírjon mert majd ő megy és szórakoztató centrum beindul.


Apa hazajött akkor is szerencsére aludt egész éjjel, férjem meg nézegette az alvó gyereket hogy felkel-e, de szerencsére vége volt az éjszakázásoknak.

2020. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!