Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam négy napja kap kiegészi...

A fiam négy napja kap kiegészitésként tápszert. Alkalmanként 30ml-t. Azóta sokat bukik, nyügösebb, nehezebben szopik. Ez csak átmeneti állapot, vagy lassan le fog szokni majd a szopiról?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

próbáld meg sűrübben mellre tenni és akkor nem kell neki pótlást adni, hívj fel egy LLL-es tanácsadót és ők tunka segíteni és tanácsot adni, mert ha elkezded a tápszerezést akkor már biztos hogy nem okáig fogzsz szoptatni


NE ADD FEL AKÁR 1 ÓRÁNKÉNT IS MELLRE TEHETED 2-3 NAP UTÁN RENDBEN LESZ MINDEN ÉS FÉRE RAKHATOD A TÁPSZERT, MOSTANTÓL NE IS ADD NEKI

2008. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
salynos a cumisüveg nagy ellensége a szoptatásnak sokkal könnyeben jön az üvegböl mint a mellböl és el lustulnak a babák.Ezért nehéz rá venni öket a szopira.és most valoszinü sokkal mohoban eszik mint elötte és többet gyorsabban és igen több mint valoszinü,ogy le fog igy szokni a szopirol
2008. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
hat en nem ertek egyett az elso valaszoloval mert az en lanyom elso perctol kap tejport mert nem eleg neki amit szopizik es egyaltalan nem befojasolja abban hogy szopizzon.sot egesz nap csak cicizne.
2008. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
a 16;43 as vagyok ket honapos a babam.
2008. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az én faim 3 hónapos.Sajna azt veszem észre,hogy egyre kevésbbé igényli a szopit.Mit tehetnék,hogy ne szokjon le róla teljesen?Szeretném még legalább egy hónapig szoptatni.
2008. nov. 20. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
sűrün tedd mellre az első válaszolónak igaza van nem tudom hgoy miért szavaztátok le
2008. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak igaza van,nem én szavasztam le.Sajna hiába teszem többször mellre nem akar enni,kiköpdösi.De azért köszi mindenkinek a tanácsokat!Próbálkozom,nem adom fel és remélem nem szokik le teljesen a szopizásról!
2008. nov. 21. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
szia az első vagyok a bibóvédőőt nem próbáltad?
2008. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!