Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy folytában sír babánk...

Egy folytában sír babánk 3hetes Nem bír pukizni, csavarodik, Ha hozzá nyúlok a hasához egyből rángatozik, üvőltözik, Öltöztetni sem bírjuk őt, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyi van akinek bevalik a biogaia, espumisan stb, van akinek nem. Miert kell azt irni, hogy semmit sem er?? Max nektek nem jott be, nekunk peldaul igen. Tehat mindent ki kell probalni valami csak segit.
2020. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9%

Őőő mert közvetlen gyermekes ismerőseim között sem használt pl, nem csak nekünk?

Bocs, had írjam már le a tapasztalatom 🙄 mint 2 gyermekes anya. Vagy agyon kell nyomatni a biogaiát vagy az infacolt? Baj ha valakinek negatív véleménye/tapasztalata van róla, azt nem szabad leírni? Mellesleg egy papaverin kb 300 ft és 3 napos kúra drasztikus esetekre írják.

2020. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha már több napja ilyen, akkor reggel vidd orvoshoz. Ha viszont egy napnál nem régebben lett ennyire elviselhetetlen az állapota, akkor tényleg irány a sürgősségi. Ez akár bélelzáródás is lehet.
2020. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#10-12.

Akkor miért nem lehet úgy írni, hogy NEKÜNK szart sem ér(t)...?!

Másnak beválhat, és más is ugyanúgy leírja a tapasztalatát arról, hogy jó, mint ahogy te is leírtad a tapasztalatod arról, hogy szar.

Majd a kérdező eldönti, hogy mivel "kísérletezik"...

2020. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 14!


Ha nem tetszik lehet tovább görgetni.. Szerintem szólás szabadság van. Neked bevált? Szupi.. Nekünk és oly sok ismerősnek nem. Szóval az én szemszögem továbbra is az, hogy szart se..

Másodszor az infacol ugyan az mint az espumisan - remélem tudod 🤭 csak olcsóbb az espumisan.

A biogaia meg lactobacilus + D vitamin. Ennyi erővel többre mész a normaflorral 🙄

Sokszor pedig a kezdő anyukák összetévesztik a kólikás hasfájást az idegrendszeri éretlenséggel mikor a gyerek minden nap ugyan abban az időben vigasztalhatatlanul sír.

2020. febr. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mit eszik. Ha anyatejes gondold végig te mit eszel. Az én lanyom mindentől sikított 3 hetes koráig. Anyatej+ tápszer. Odafigyeltem mit eszek, tápszert kismillioszor váltottunk. 3 hétig nem hagyta a családot aludni, ami csak azért problémás, mert van nagyobb gyerek. Megelégeltük férjemmel. Lefejtem a tejem, be a hűtőbe és csak tápszert kapott. Semmi baja nem volt. Kapott anyatejet, sikított. Mai napig lövésünk sincs mitől fáj a hasa, de ha anyatejet kap elkönyvelt a 3 órás sikítás. Jutavit probiotikumot kap+ espumizant.

Ha tápszetes válts tápszert és ne higyj senkinek, hogy csak a hipoallergén tápszer a jó. Egyik gyerekemnek sem volt jó. Fiam sugárba kihányta őket, a lányom kiköpdöste.

2020. febr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsold be a hajszárítót! Picike meleg mehet a hasára, de folyamatosan ellenőrizni kell a hőmérsékletet a hasán!


Nekünk csak ez segített! Már ha bekapcsoltam, elhallgatott a kislányom.

2020. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem az a bajom, hogy azt irtad nem valt be hanem nem fogod fel, hogy NEKTEK nem valt be, de attol meg masnak jo lehet. Tehat ne azt mond, hogy szart sem ert hanem azt, hogy nektek szart sem ert. Es nem agyon nyomattuk a biogaiat. Naponta kapott 5 cseppet 3 honapos koraig es ennyi. Sosem volt hasfajos es a kaki is rendben volt. Ennyi.
2020. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!