Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a sógornőm még egy...

Miért akar a sógornőm még egy gyereket, mikor a már meglévőt is csak turkálóból tudja öltöztetni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 18:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi gond nincs azzal ha egy gyereknek turkálóból vesznek ruhát hisz úgyis pár hónap és kinövi. Ha viszont ez csak egyike azon dolgoknak amiket nem tud megadni akkor nem szóltam. De ha a turkálón kívül más anyagi hátráltatások nincsenek akkor szerintem nem jogos a felvetésed.
2012. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert a tesód nem egy aranybánya.
2012. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Saját magának is csak onnan vesz cuccokat.
2012. máj. 6. 18:45
 4/46 anonim ***** válasza:
92%

Azért attól még senki nem lett rossz anya, mert használt cuccokba öltöztette a gyerekét.

Ha nincs hozzá türelme, üti-veri, nincs mit ennie a gyereknek, akkor esetleg megkérdőjelezhető, hogy minek még egy gyerek.

De csupán azért, mert turkálóból veszi neki a ruhákat? Talán nem látja értelmét, hogy ezreket adjon ki olyan ruhákra, amiket 1-2 hónap alatt kinő, vagy kint szaladgál benne és jól összekoszolja.

Azért turkálóban nagyon sok olyan gyerek ruha van, ami alig használt, kimossa az ember és meg nem mondanád róla, hogy nem újonnan vették az üzletben.

2012. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
2. Pont azért nem kéne, hogy még egyet akarjon.
2012. máj. 6. 18:46
 6/46 anonim ***** válasza:
98%
És ha onnan öltözteti? Rengetegen kapnak használt gyerekruhákat, ők még pénzt sem adnak ki érte. Azt hiszed, a turi olyan olcsó? Ha én megyek, akkor pl. 10.000-et ott hagyok, ezért kapok 2 táska ruhát. Persze meg is vehetném újan, de én egyszerűen sajnálok egy gyerek nadrágra 4-5000 Ft-ot, amikor kb 10-15 alkalommal adom rá, illetve fél óránként lehet a gyereken ruhát cserélni, mert leitta, leöntötte, átázott...
2012. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem te öltözteted új ruhákba a sógornő gyerekét, addig semmi közöd, hogy miért akar még egyet. Vagy talán kérdezd meg tőle...
2012. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sincs semmi baj azzal ha valaki a turiban vásárol :) Én is sajnálnék havi 25-30 ezreket költeni gyerekruhákra, mert tényleg hamar kinövik. És abból a 25-30 ezerből még alig veszel 10 dolgot, és akkor ebben legyen nadrág, póló, cipő stb.
2012. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
98%

Első vagyok, én is turkálóban veszem a ruhákat magamnak igaz nem csak onnan de sajnos nem tehetem meg azt, hogy minden cuccom az árkádból legyen.

Mivel nem feleltél arra a kérdésre, hogy a turkálón kívül más anyagi hiányt nem szenved-e a gyerek gyanítom akkor nincs is így.

Szerintem ha ennyire zavar, hogy turkálóban vásárol valószínű te nem, biztos te megteheted, akkor vegyél a gyerekének drága cuccokat ha úgy érzed az a megfelelő és esetleg hiányt szenvedhet ez miatt valamiben.

2012. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
7. Én szívesen megkérdezném tőle, de akkor meg jönne a sértődés. Nincs hozzá közöm, csak próbálom megérteni ezt a gondolkodásmódot, mert tőlem ez elég idegen.
2012. máj. 6. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!