Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet az öcsémnek? Ma...

Mi baja lehet az öcsémnek? Ma született.

Figyelt kérdés
ma délelőtt 11-kor született meg az öcsém,programozott császárral.apa hívott azonnal,hogy minden rendben,teljesen egészséges.most az elöbb a szomszéd nővel beszélgetett apa,aki abban a kórházban ahol anya szült gyógytornász,és ennyit hallottam:hát ez talán nem nagy probléma...(itt volt kb 2 mondat).ne idegeskedjetek.az én tanulmányom szerint 40-nél normális,neki 60.biztosan figyelni fogják,de nem lesz belőle nagy baj.utána megkérdeztem apát hogy mi volt ez,azt mondta hogy semmi nem a babáról beszéltek(dehogynem.tuti hogy róla.vagy esetleg anyáról.de inkább róla),és mondta hogy be kell mennie anyához és bevágódott a kocsiba.miről beszélhettek??valaki nem ért ezekhez??:)köszii.16/L
2010. júl. 23. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:

Hívd fel anyut!

Szerintem a billirubin szintje, be szoktak sárgulni, elmúlik magától általában.

Vagy menj át, kérdezd a szomszédnőt, mit mondott apu. nem tudom, mi lehet 60?

Ja?! Esetleg 60 ezer. hogy ennyit ad az orvosnak. Neme40-et. Ft.

2010. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
Talán a vérnyomásról. (nem biztos). Amúgy nem értem a szülők miért nem hiszik el, hogy a fiatalok megérzik, ha valami baj van nem lehet nekik bármit mondani.
2010. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:

Szerintem sem aggódjál, ilyenkor olyat szoktak megbeszélni, hogy besárgul-e vagy nem a gyerek. aztán van pár másik érték.

Ilyenkor a szülök olyanon is izgulnak ami nem nagy dolog.

Gondlom azért izgulsz mert apukád is ideges volt. Ez normális.


Kérdés miért nem mentél be apukáddal?


De elég nagy vagy ha komolyabb probléma lenne tuti elmondták volna.


Ja és lehet tényleg nem a babáról beszéltek.


De ha haza ér apukád és ideges mond meg neki hogy látod rjata hogy ideges és szeretnéd ha elmondaná neked is mi a baj, mert így te is csak magadat örlöd, idegeskedsz.

2010. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
biztos nem a vérnyomás,annak nem lehet normál szintje a 40.
2010. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem maga a pénz:)megkérdeztem a nőt is,azt mondja semmi.dehát hallottam hogy azt mondták hogy a kórházban figyelgetni fogják..és ha ne idegeskedjetek,akkor anya is tud róla,aki maga miatt nem idegeskedne,szóval a baba.
2010. júl. 23. 15:09
 6/64 anonim ***** válasza:

Eddig ilyet találtam. Ebben semmi sem utal a te számaidra.


Élettani adatok Újszülött értékei

Légzésszám / perc 50 – 55

Vérnyomás (Hgmm) 80/50

Pulzusszám / perc 120 – 140

Testhőmérséklet ( CO) 35,5 – 37

A koponya / testhossz aránya 1/4

Az agytérfogat (cm3) 600- 700

2010. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ne képzelj be magadnak semmi rosszat. Az újszülötteknél végeznek egy rakás vizsgálatot, amik közül 1-1 sok babánál az első órákban nem mutat tökéletes értéket.Ilyenkor újra vizsgálják másnap és akkorra általában minden ok. Egyébként gartulálok! Gyönyörű ajándékot kaptál most az élettől és a szüleidtől.

Majd írj azért, hogy mi volt! :)

Üdv:

9 hónapos nagylegény anyukája

2010. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem is a sárgasághoz lehet köze, azok szoktak ilyesmi értékek lenni. A babák közel 80 %-a besárgul (ki jobban, ki kevésbé), de sok folyadékkal hamarabb túl lesz rajta. Ezt szokták figyelni a kórházban, és ha meghalad egy szintet, ún. "kékfény" alá teszik, és amíg nem normalizálódik, nem mehet haza. Még csak ma született, ne aggódj, az én Kisfiam majdnem 6 hétig volt sárga! Gratula az új kis Jövevényhez!:)
2010. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
Nem a bilirubin szint, mert annak is más értéke van. Hiába keresgéltem, nem találtam semmit. De biztos nincs nagy gond, de megkérdezhetetd anyukád is, hátha ő már mond neked vmit, vagy pedig kérdezz rá úgy, hogy hallottad hogy ezt beszélték, és ez mire vonatkozott. Gratulálok a Kisfiúhoz!
2010. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
köszönjük a gratulációkat:)apa hazajött a kórházból.kérdeztem mikor megyünk be anyáékhoz,mert ugye azt mondta ma bemegyünk.aztán mondja hogy anyának rohadtul fáj a sebe ezért ő nem látogatható.kérdezem hogy a baba??mondja ő se.mondom miért??erre aztmondja mert,majd talán holnap.kinyomtatott valamit a gépén,aztán most megint bement a kórházba.
2010. júl. 23. 16:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!