Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik valamilyen oknál fogva...

Akik valamilyen oknál fogva nem tartják a kapcsolatot a baba apukájával, mit fogtok mondani a gyereknek, ha kérdez majd az apjáról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
bár a kérdés nem nekem szól hála,de azért van róla fogalmam.ez attól is függ mikor,mennyi idősen kell apárol beszélni,de én nem vagyok egy eláltatós fajta,így biztos nem azt mondanám,hogy apa egy tróger,részeges,vagy hűtlen.megmondanám mi a foglalkozása,hogy hívják hol lakik.a többit az élet hozza magával.Az viszont tapasztalat,hogy ha felnő ugyis megfogja keresni előbb vagy utóbb.
2010. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyereket nem lehet hülyére venni, ezért mond neki, hogy van apukád, de x ideje nem láttuk egymást, mert a mi életünk nem úgy alakult. Kérdése:Miért? -Mert a felnőttek nem mindig értik meg egymást hosszú távon... Később ha megint keresi, és nagy lesz, segítsd hogy megtalálja. Neki lehet hogy csalódás lesz, de Te ott leszel neki, és még jobban fog szeretni hogy egyedül vállaltad. Saját tapasztalat!
2010. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ott leszek neki! Most még nagyon pici, de gondolom amint jön a bölcsi/ovi és mindenkiért megy majd váltakozva apa/anya, akkor jönnek majd a kérdések!
2010. júl. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!