Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiőrző az, amelyik...

Melyik bébiőrző az, amelyik nem csak hangra kapcsol be, hanem folyamatos kapcsolatot biztosít? Olyat keresek, amivel folyamatosan hallom, hogy mi zajlik a baba körül. Minden szusszanását akarom hallani!

Figyelt kérdés

Persze minimális legyen az interferencia, és ne csak hálózatról lehessen működtetni.

Ha lehet akkor márka-típust írjatok!

Köszönöm!


2009. jan. 23. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs legalábbis én amennyit láttam mind hangra kapcsolt be.
2009. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Sencor van, ezen van egy kapcsoló, hogy folyamatos módban akarod-e használni, vagy hogy hangra kapcsoljon be. A gyereknél a vevő megy elemmel is, meg hálózatról is, a vevő meg akkumulátoros töltőn van, de ha fel van töltve, nekünk van hogy egy hétig se kell a töltőre rakni. Ez a típus: [link]

Ja, és az ára sem volt vészes, 11 ezerért vettük. Nekem eddig nem volt semmi bajom vele, 4,5 hónapja használjuk. Üdv. M.

2009. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyi kérdésem lenne, hogy szép tiszta a hangja?
2009. jan. 23. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívesen! Én folyamatos módban nem használtam, csak automatában, de amikor bekapcsol, mindig rendesen lehet hallani, hogy mit csinál a babó. Mondjuk a halkabb nyöszörgésre nem szokott bekapcsolni, mert nem közvetlenül a baba fejénél van, de te úgyis folyamatosan használnád. Örülök, hogy segíthettem. Üdv. M.
2009. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ANGELCARE401 (légzésfigyelő & bébiőr egyben) is van egy ilyen funkció,hogy minden nyöszörgést,szusszanást lehet hallani-és tisztán "érthetően"....8 sáv közül lehet választani
2009. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huuhhh! Az Angelcare 401 nagyon drága!
2009. jan. 23. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Angelcare AC 420 van, és nagyon jó. Lehet úgy is használni, hogy minden egyes szusszanás hallhass, bár mi úgy használjuk, hogy csak ha van vmi akkor szólal meg. ez is 8 csatornás, és szép tiszta hangja van. Nem is húzós, 16ezer Ft, de néhány boltban adnak hozzá ajándék szagzárós kukát is, ami szintén nagyon jó! :)

2009. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Már nézegettem a neten ezt a fajtát, de így már biztosan ezt veszem meg! :)

Mégegyszer köszi!!!!

2009. jan. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!