Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz 2 gyerekkel...

Mennyire nehéz 2 gyerekkel úgy, hogy a nagyobb 2,5éves mikor a kicsi megszületik?

Figyelt kérdés
Szóval a nagy nem bölcsis, 3évesen megy oviba. A hétköznapokra gondolok,hogy hogyan látjátok el,nyugtatjátok,altatjátok úgy a kicsit,hogy a nagy is még tulajdonképpen kicsi? A lányom most 15hós, 2hónapos koráig volt hasfájós,akkor sok figyelmet,ölelést,ringatást igényelt, emellett nem tudom hogy foglalkoznék a nagyobbal. Tudom már sokan megoldották előttem ,de én most káosznak látom ezt a helyzetet. De bizonyos okok miatt kb il,en korkülönbséggel szeretnénk a másodikat Persze a férjem segít mindenben,de ő nagyrészt dolgozik mint minden apuka.

2020. febr. 19. 10:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen a hordozásra is gondoltam, a lányomnál kizártam, rontotta az outfitet a kendő 🤣de a másodiknál megfontolandó.
2020. febr. 19. 15:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hónap van köztük, és addig volt nagyon nehéz a nagyobb miatt amíg ő 2 éves elmúlt. Az a pár hónap rengeteget számított, pontosabban az hogy beszèlni kezdett. Szerintem a 2 és fél év ideális.
2020. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19 hónap van köztük. Eleinte mikor megszületett a kicsi még a nagy is aludt napközben és sokszor egy időben aludtak. Ekkor meg kellett oldanom hogy egyszerre ringatom őket. Pl. A nagy a hintában volt és hintáztattam miközben a másik kezemben a kicsi plusz a nyugtató maci. De esténként most is sokszor kell a kettőt egyszerre ringatnom pihenőszékben. Vannak nehézségek még de egy lelkileg és fizikailag erős anya mindent meg tud oldani. Most jön a harmadik baba és újra 19 hónap lesz a korkülönbség.
2020. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A férjem amúgy nem segít. Csak ő hozza haza a pénzt. Bevásárol. Én csak anyaságit kapok de mindent én csinálok a gyerekek körül meg otthon. Még 33 hetes terhesen is állandó pörgésben vagyok. Még az éjszakák is nehezek mert a kicsi többször ébred.
2020. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát nem semmi. Nekünk 2 lesz, több biztos nem. Kislányom nagyon jó baba volt az elejétől aludt egész éjszaka, néhány hónapja nem is altatom csak leteszem, sokat el van,pakol, labdázik egyedül is.félek a kicsi pont az ellentéte lesz.
2020. febr. 22. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!