Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyipelenkából, nadrágpelenká...

Bugyipelenkából, nadrágpelenkából (vagy hogy hívják azt, ami olyan, mint egy bugyi), melyik fajta a jó?

Figyelt kérdés
Először akarok venni ilyesmit, és hát nem a legolcsóbb, jó lenne tudni, hogy kinek, melyik fajta jött be.
2010. júl. 23. 22:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És a tescoban van ilyen huggies? Vagy csak a brendonban?
2010. júl. 24. 09:35
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen van a tescoban is,én már lláttam.

De a Dm-ben szoktam venni neki,ott 1499ft a 22db,mi a 4es méretét használjuk.

A tescoban nem emlékszem,h mennyiért láttam!

2010. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van a Tescoban, piros zacsija van, néha ott veszem, néha a DM-ben. Ha van pontgyűjtőd, érdemesebb a DM-ben venni.

A legjobb pelus a Huggies, a rendes és a bugyi fajtája is szerintem. Nekünk mindennel gond volt, Liberoval a térképről le lehetne kergetni, a pampers alig pár órát bír, de a Huggiesból még anno az anyatejes kaki se folyt ki - ez volt az egyetlen, ami még azt is meggátolta. Most meg a lányom micimackó-mániája is kielégül általa. :-)))

2010. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Már vettem is egy csomaggal. DM-ben vettem, tényleg 1500ft volt. Én is 4est vettem. Voltam utána tescoban is, ott 1800ft volt azt hiszem. Majd, ha valakit érdekel, holnap megírom, hogy kibírta e az éjszakát, mert rá fogom adni estére.
2010. júl. 24. 16:52
 15/16 anonim ***** válasza:

9.53as vagyok.

Engem érdekel,h jó lesz e nektek is éjszakára,ugyh várom,h majd irj,h milyen a pelus!:)

2010. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltuk, és nem ázott át! :))
2010. júl. 26. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!