Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes fiamnak fáj a torka és...

8hetes fiamnak fáj a torka és már 2 napja nem voltunk sétálni, mehetünk holnap? 37,6volt a láza popsiban ez még nem láz ugye?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, vidd csak el nyugodtan sétálni. A babák testhőmérséklete kb. 38 foktól mondható láznak.
2008. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fáj a torka és piros én nem vinném még ki. Holnaptól jön a hidegfront és nagyon hidegek lesznek. Ha belélegzi ezt a hideg levegőt, az nem fog jót tenni a kis torkának. Magamból indulok ki, ha az enyém piros, akkor a hideg mindig ront rajta.

Inkább kinyitnám otthon az ablakot, mert szellőztetni úgyis kell, és felöltöztetve ott levegőztetném napjában többször, rövid időre.

Holnapra országos esőt mondanak, így az idő meg is oldja egy napra a problémát (én nem vittem ki esőbe az enyéimet, míg ilyen picik voltak).

A popsiban mért értékből le kell vonni fél fokot és az adja meg a valós hőmérsékletet. Mivel a kicsiknek egy picit magasabb az átlaghőmérsékletük, mint nekünk felnőtteknek, így én sem mondanám lázasnak.

2008. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!