Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ujszulott babanak probalun...

Egy ujszulott babanak probalunk nebet valasztani de nem tudjuk hogy a Zendaja/Zendaya anyakonyvezheto magyarorszagon?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem kérdező, hogy írhatták egyik oldalon ezt, a másikon azt. A hivatalos az MTA listája, ott nincs az adható nevek között, akkor máshol sem lehet. Nem az én dolgom, de ugye tudod, ha sikerül engedélyeztetni, és adjátok, valószínűleg jó ideig mindenki azzal a fiatal színésznőcskével fogja azonosítani.
2020. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha nektek ez tetszik (ahhoz sincs senkinek semmi köze, nem értem itt egyesek hogy tudnak így felháborodni ilyen dolgokon amikor semmilyen szinten nem befolyásolja az életüket...) akkor kérvényeznetek kell magyar írásmóddal tehát a Zendaját aztán reménykedni, hogy elfogadják az akadémián. Az anyakövvezetőn keresztül lehet kérvényezni vagy az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium Anyakönyvi Osztálynál és kb 1 hónap mire elbírálják, levélben értesítenek.
2020. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

En a magyar valtozatat adnam: Zendüjjé'


Jelentese: Lazadjal!


Teljesen talalo a ti esetetekre:)

2020. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszik :D bar oszinten szolva baromira erdekelne hozza, hogy mi lesz a vezetekneve....egy Kovacshoz mokas lenne :D
2020. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kalányos Zendájá lesz gondolom.
2020. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ronda név. Feltettel egy kérdést és én azt válaszolom rá, hogy az altalatok választott név szar
2020. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!