Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leharapta a nyelvet, be fog...

Leharapta a nyelvet, be fog gyogyulni neki teljesen?

Figyelt kérdés

18 honapos kislany! Tegnap hisztizett es kozben veletlenul nagyon megharapta a nyelvet, nagyon be van hasadva. Nagyon megijedtunk, mivel omlott a ver:S

Be fog neki gyogyulni teljesen vagy marad egy kis,,valami" ott?


2010. júl. 24. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad semmi,nem LEharapta,hanem ELharapta.A szájban lévő sebekből rengeteg vér jön,ne aggódj.Nyom nélkül fog gyógyulni.
2010. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

El, le, meg nem mindegy:D De azert kosz, hogy kijavitottal, es a valaszt is kosz:)

Akkor nem fogja ot zavarni?

2010. júl. 24. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Óh, én hányszor haraptam el úgya nyelvem, hogy ömlött belőle a vér... :D Semmi baja nem lesz tőle, ha elállt a vérzés.
2010. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok.Nem kioktatni akartalak,csak létezik,h valóban leharapja a nyelvét,tehát leharap belőle egy darabot,és az nem gyógyul nyom nélkül,mert nem nő vissza.Ha viszont csak beleharap,elharapja,annak nem marad nyoma.Bár borzasztóan vérzik az igaz.
2010. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi utolso, azert igazad van, megis van egy kis kulonbseg a le es az el kozott:)

Es koszi a valaszt 2-ik-nak is:)

2010. júl. 24. 13:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kell valamivel kenegetni, vagy hagyjam begyogyulni magatol?
2010. júl. 26. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem magatol is begyogyul neki, csak meg egy darabig fog fajni.
2010. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!