Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fog gyógyulni? Mit tudok...

Meg fog gyógyulni? Mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés

fél éves lesz a kislányom,és még mindig könnyes a szeme,meg váladékos.szemésznél voltunk vele többször is.6 szemcsepp+maszírozás.vannak olyan napok,amikor nagyon szép neki,de most már pár napja csúnya a szeme.sajnálom szegénykét,de nem tudom mitévő legyen.nem szeretném átmosatni .van akinek már többször is átmosták,és nem használt.károsodhat a könnytől a sszeme ?Tanácsok?

köszönöm


2010. aug. 26. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem ennyi ideig elmult volna ha nem lenne szükséges az átmosás.Nem lesz tőle baja,ne félj.
2010. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is osztom az első válaszoló véleményét: ennyi idő alatt már rendbe jött volna, ha elegendő lenne a masszírozás és a szemcsepp. Mi három hónapos korában vittük szemészhez, mert mindig könnyben úszott a szeme. Kiderült, hogy össze volt nőve mindkét könnycsatornája, a doki fél perc alatt megnyitotta, azóta nincs vele semmi probléma. Én nem hezitáltam a beavatkozás előtt, mert abból indultam ki, hogy mennyire zavaró lehet Neki állandóan csipás-könnyes szemmel nézelődni, és féltem, hogy a leggondosabb kezelés mellett is esetleg begyulladhat a szeme. Maga a könnycsatorna átmosás nem fáj egyébként, azért szoktak sírni, mert le kell fogni a testüket, fejüket.
2010. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is olvasta, hogy nem mindig ajánlják az átmosást, mert elvileg kinövi. Én a szemészre bíztam magunkat, 2 hónaposan 2x is átmosták, szépen el is múlt minden problémánk vele. Hosszú távon biztosan nem jó, ha váladékos és csipás a szeme, hisz az pont azért van, mert nem tud távozni a könnycsatornán át a könny és vele együtt a szembe került bacik.
2010. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Floxal szemcsepp, beszélj a dokival róla nekünk bevált,hátha nektek is bejön
2010. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!