Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos kisbabam anyatejet...

1 honapos kisbabam anyatejet es tapszert is kap? Hosszu lesz.

Figyelt kérdés
Rettenetesen hasfajos volt mar 3 napos koratol es sajnos semmi sem segitett. Ezert 2 hete estenkent kap tapszert mivel attol nem faj annyira a hasa es ejjel nyugodtabb (volt ) Sajnos tulsagosan megszerette az uvegbol valo ivast es Napkozben sem igazan akar szopizni. Igy semmi rendszer nelkul kb 3x szopik es potlaskent tapszert is kap majd este 6tol csak tapszer van. Ez par napig Gyonyoruen mukodott, viszont az utobbi idoben ismet Rengeteget sir, nyugos. Ha elalszik dobalja magat, a fejet felfele mozgatja vagy csavargatja, nyöszörög es egyszeruen nagyon nyugtalan. Szerintetek mi lehet a baja?
2020. febr. 27. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden büfi kijön? Az enyém hiába büfizik lerakom és ha tekeri magát plusz sír jön még neki ha felveszem. Bőre kakija rendben?
2020. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kakija rendben van viszont a bore tejkiuteses....
2020. febr. 27. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt.Se éjjelünk se nappalunk nem volt a 3hónapos lányunknál.

Elvittük gasztros kivizsgálásra és kiderült,hogy tejfehérje érzékeny.

Most másik tápszert kap és mintha kicserélték volna :) nyugodt,alszik ,eszik mosolyog ..

Milyen tápszert kap a baba?

2020. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosítok tejfehérje allergiás a lányunk.
2020. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elunk. Eddig az Aptamil Pre tapszert kapta, utana valtottunk az Aldi (Hofer ) sajat markajara. (zurück zum Ursprung ) Bio tapszer

Sajnos semmi valtozas. Holnap megyunk orvoshoz mert tenyleg elviselhetetlen. Mar rendesen felek tole. Sirni tudnek olyan nehez vele

2020. febr. 27. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen akkor valószínűleg tejaellergia. Ha szoptatni akarod akkor inkább bioboltban vásárolj, mert sajnos a felvágottaktól kezdve mindenben is benne van. Plusz táp váltás tejmentesre.
2020. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat!!!
2020. febr. 27. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is küzdöttünk ezzel. En azt csináltam hogy nem szoptattam, fejtem a tejet és lefagyasztottam. Így egy ideig csak a tapszert kapta. 3-4 napig. Ki is derült, hogy attól van rosszul. Így váltottunk sensitive tapszerre. És tartottunk a fagyasztott tejből csak anyatejes napokat is. Kiderült, hogy attól nem volt baja. Azóta béke van, és kaphat mindent rendesen.
2020. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztosan otthon is van ilyesmi, ma este vettem a Bipaban 20 Euroert Aptamil kolikas, hasfajos babak szamara kialakitott laktoz mentes tapszert. Kivancsi leszek hogy ettol javul -e a helyzet. De sajnos nem varhatok sokat, meg legalq
2020. febr. 28. 01:41
 10/10 A kérdező kommentje:
*legalabb 5 doboz tapszer kell tartalekba mert sajnos a sok aggodo anyuka a Corona Virus miatt felvasarolta az osszes tapszert. Komolyan mondom kesz vicc ez az egesz. . De tuti a tuti, es nem szeretnek egy ehes babaval itthon bezarva lenni
2020. febr. 28. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!