Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok hogy a kislányoknál...

Tudtátok hogy a kislányoknál is előfordulat ami a kisfiúknál?

Figyelt kérdés
Én ma hallottam elsőnek hogy a kislányok szemérem ajkát is figyelni kell mert letapadhat úgy mint a fiúk kukija. A kis szemérem ajkat kell figyelni..Még csak 1éves lesz a lányom most még nem de ha már önállóan pisil-kakil amikor már ugye magának is tudja törölni akkor ugye már nem látja az anyja minden nap a kis puniját. Ha nem hívja fel egy ismim a figyelmem akkor nem tudtam volna! Viszont épp a napokban gondoltam erre h se a védőnőm se az orvos sosem nézi meg a babám punciját.Ti gondoltatok erre?
2010. júl. 24. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem le,hanem összetapadhat.ez sem szükségszerű,ritkán fordul elő,általában a hámosító krémektől(vagyis popsikrém) tapad össze.

Tehát igen,tudtam:)

2010. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annak a kislánynak nem össze hanem le tapadt két oldalra és nem a popsikrémtől mert már 4 éves és nem használnak krémet!!!!
2010. júl. 24. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit elvileg a születés utáni egy két napban a szűrővizsgálat alatt megnézik. Egyébként női fitymaszűkület is van, azt is szűrhetnék, de igazából ezek nem olyan dolgok mint egy fiúnál, akinél akár nemzőképtelenséget is okozhat ha olyan fokú a fitymaszűkület (nem mellesleg azt is csak ritka esetben nézik meg, holott kötelező lenne).
2010. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt olvastam, hogy akár 6 éves korig is ellenőrizni kell a kislányok punciját, hogy nincs-e összetapadva.
2010. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is le van tapadva!!!Multkor figyeltem,de azt hittem hülye vagyok,és annak igy kell lennie! Most mi lesz????!!!:-(
2010. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Mindenképp vidd el dokihoz.Nekem azt mondta az ismim h a kislányának fel kell vágni:(((( úgy mint egy kisfiúnak! De remélem van más megoldás vidd el !!!!
2010. júl. 25. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Visz4em mindenképp...de ki vágja fel,hol hogyan,altatásban?
2010. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudom de megkérdezem az ismerősöm nekik mit mondott a doki? És megírom neked!!!!
2010. júl. 28. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!