Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kislányoknál a...

Hogyan kell kislányoknál a vizeletes zacsit használni? Föl kell ragasztani és utánna vissza lehet pelenkázni? Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan kisfiúnál használtam, de legalább már látam ilyet :-) Meg van lányom is...

Szóval igen, én felragasztanám neki, szépen lesimítani és vissza a pelusba a gyereket.

Azt tudod, hogy előtte alapos fürdetés vagy mosdás és fertőtlenítővel körbe kezelés. Hogy nehogy fals eredmény legyen.

2009. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké,hogy alaposan lemosom a környéket,de milyen fertőtlenítőre gondolsz?
2009. aug. 6. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Elég a szappanos vizes megmosás.Nem kell fertőtleníteni semmit odalent:) Arra figyelj,hogy nem pelusozd vissza szorosan a babát,ne hajtsd vissza a zacsit a pelusba,mert ami belefolyna,az ki fog folyni...tudom,mi így jártunk 5ször:).Aztán végül a 5. próbálkozás után elvittem a dokihoz,és addig ott voltunk,amíg nem volt pisi.Nem is nagyon fickándozhatott a lányom,és rengeteget kellett innia.Végül is 2 óra múlva produkált:)
2009. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Próbálkozunk.
2009. aug. 6. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is próbálkoztam ezzel a zacsival, de a miénk alig ragadt, így nem nagyon tudtam használni. Viszont eszembe jutott, hogy fürdés után, amikor szárítjuk a haját, és szél éri a punciját, mindig elkezd pisilni. Így fogtam egy nagy tálat, beleültettem a gyerkőcöt, és indult a hajszárító! :o) másodpercek alatt pisilt csomót, aztán áttöltöttem üvegbe, és kész.

Nekünk ez bejött, esetleg próbáld ki. Ez a zacsis megoldás nem a legegyszerűb...

2009. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!