Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a babám születése óta megváltozott minden?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a 6 hetes kisfiamat, de amióta megszületett úgy érzem, nincs egy nyugodt percem. A férjem csak minden 3. napon van otthon, tehát szinte mindig ketten vagyok a babával. Sokszor már nagyon befordulok.

Olyan mintha egész nap csak szoptatnék, pelenkáznék, büfiztetnék,+háztartás stb. Ráadásul nappal csak kétszer 2 órát hajlandó aludni.

Lesz ez még jobb, amikor kicsit felszabadulok? Vagy ennyire önző lennék?


2010. júl. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

az ember nem erre számit amikor a babára gondol

ez most még mókuskerék de amikor majd élénkebb figyelmesebb és mozgékonyabb lesz megváltozik a napirend és Te is ..


most a meleg is bezavar hogy nem tudtok egy normálisat sétálni

jobb lesz....

2010. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen a gyermekkel az élet teljesen megválltozik. nekem is megválltozott az azelőtti pörgös életem itthoni lett. most jön kisteso és ő is válltozást hoz . de ez igy van rendjén. :)

ha bezárva érzed magad menjetek sétálni, játszotérre, ismerkedj hasonlo koru babák anyukájával. hátha ugy jobb lesz neked és nem fordulsz be :)

boldog babázást.

2010. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Teljesen normálisan reagálsz, tényleg ennyire megváltozik minden. Ha már nagyobb lesz, könnyebben fognak telni a hétköznapok, vagy az is lehet, hogy csak belejössz a babázásba. Néha én is kész voltam idegileg az ikreimmel, egyedül egész nap. Amikor kúszó-mászók lettek nagyon jókat mulattunk együtt, viszont le sem vehettem a szemem róluk. Most 8 évesek és azt mondják az okosok, hogy még csak most jön a java...:) Szóval, kitartás, élvezd az életet a gyerekeddel, de azért néha passzold le a nagyinak!!! :)
2010. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki, hogy kétszer két órát alszik, az enyém nem aludt még ennyit sem.Két hetes kora után teljesen egyedül voltam mindenre,ráadásul három hónapos koráig sokat sírt a hasfájás miatt.de nem így kell felfogni ahogy te.Majd ha jobban beleszoksz a dolgokba,másabb lesz.
2010. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém háromszor fél órát aludt... amikor alszik, bátran dobd félre a nem sürgős háztartási robotot és olvass, szundíts, bármi -hagyj magadnak szabadidőt!
2010. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lesz olyan is amikor már csak egyszer alszik...most még van 4 óra szabadidőd....
2010. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, megváltozik az élet. most már mindig ott lesz, és ő lesz az első helyen, nem lehet azt tenni, amit az ember akar, mert az ő javára kell elsősorban gondolni. vége a gondtalan, szabad életnek. főleg ahol még semmi segítség sem akad, mint pl nálunk---hát ez ezzel jár. majd később ha nagyobbak lesznek, több időnk lesz talán magunkra mint most. tudod, nekem hiányzik, hogy nem tudok leülni amikor tetszik, és azzal foglalkozni amivel szeretnék, de a kislányom mosolya, huncutkodása, és az hogy látom, napról napra értelmesebb, ez kárpótol mindenért.

19 hónapos kislány anyukája

2010. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!