Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád születése után megváltoz...

Babád születése után megváltozott a kapcsolatod a pároddal? Máshogy éreztél iránta? Többet/kevesebbet veszekedtetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Megváltozott. Sokat veszekedtünk, mert szerintem nem foglalkozott eleget a kicsivel. Igazából nem tudott vele mit kezdeni. Még nem volt rá megérve. Aztán elmentünk pszichológushoz és minden rendbe jött. A kicsi is már 10 hónapos és már elvan vele.
2010. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Amióta megszületett a kislányunk, még szerelmesebb vagyok a férjembe, és ő is imád engem :)

Eddig sem veszekedtünk túl gyakran, azóta sem. Néha előfordul, de nem gyakoribb. Remélem, ez így is marad!

2010. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Mikor megszületett a kislányom, nagyon oda volt értem:) Azóta..nem is tudom...sokszor úgy érzem nem is érdekli a gyerek. egyfolytába a gép elött ül és játszik..nem tudom meddig fogom bírni
2010. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Az eddigi ilyen kérdések alapján nem túl reményteljes a kép... Keresd őket vissza.

Amúgy olyan divatos manaspág ez a 'megérni' fogalom... Mindenhez meg kell érni manaspág. :D z eszedbe sem jut hogy egszerűen csak nem tud vele mit kezdeni és kész? Ez nem érettség kérdése hanem hogy milyen tulajdonságai vannak, miben jó, mi érdekli... Nem növények vagyunk. :D Amúgyis, a férfinak sok ezer éveken keresztül nem ez volt a feladata, de most száz év alatt változzon macsó férfivá, aki azért mindent tud a gyerekről és érzelmes szerető is... Na persze. :D Nem vártok el egy kicsit túl sokat? Miért kell neki nőként viselkedni amikor férfi?

2010. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszolónak: nem kell neki nőként viselkedni, de talán annyi elvárható, hogy ha már együtt vállaltuk akkor együtt is neveljük. Nem hiszem, hogy a gyereknek az jót tesz, ha az apja nem foglalkozik vele kicsi kora óta, mert később sem fog tudni vele mit kezdeni annyira az anyjához szokik.
2010. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

utolsó válaszollóval én is egyettértek!

~ˇˇ~

2010. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen elhidegültünk egymástól...nem tudta feldolgozni megérteni a megváltozott helyzetet, nem tolerálja, hogy már nem ő az első hanem a baba. Nem érti miért nem foglalkozzon vele, miért vagyok fáradt. Folyton veszekszünk, feszültség van a gyerekkel nem tud mit kezdeni :( Sajnos éretlen, akármennyire kinevetne ezért néhányan...igen is meg kell érni erre....
2010. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
szülés előtt is jó volt a kapcsolatunk pedig nagyon régóta együtt vagyunk, tulajdonképpen gyerekkorunk óta (16-tól), de mióta megszületett a fiam sokkal boldogabbak vagyunk, jobban szeretjük egymást és azt a kis időt, amit kettesben tudunk tölteni este azt sokkal hasznosabban kihasználjuk, szóval van ilyen is
2010. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem különösebben változott,azért mert lett egy babánk.Mindkettőnkben van hiba,senki sem tökéletes.Veszekedni nem igazán szoktunk.Vitatkozás előfordul,de meg tudjuk ált. beszélni.Májusban lesz 5 éve,hogy együtt vagyunk és 15 hónapos a kislányunk.
2010. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
:) Tényleg nem várható el egy férfitól hogy anyai szeretetben,gondoskodásban részesítse a gyerekét.Egy apának szerintem főleg akkor van fontos szerepe amikor a gyerek már nagyobbacska.Meg kell tanítania fúrni,faragni,el kell a gyereket vinnie férfi társaságba,mesélhet,füvet nyirhatnak együtt,egy apa engedi a gyereket a hóban fetrengeni,a sárban tapicskolni,engedi a televízió előtt enni,fordítva adja rá a pólót,a pelust,birkóznak,autót mosnak,nyáron a locsoló alatt ugrálnak,együtt sátraznak éjszaka a kertben--és ez mellett szereti a párját aki szó nélkül hagyja.Legalább is nálunk így megy.Szeretjük egymást,és mióta szülők vagyunk,teljesen megváltozott a kapcsolatunk:Család vagyunk mi hárman,és nem két szerelmes pár.
2010. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!