Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztéterk már azt hogy a...

Éreztéterk már azt hogy a baba születése óta minden megváltozott a párotokban, nem akarom részletezni, lehet elhidegülni attól az embertől akiért tűzön vizen kersztül mentünk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
És mennyit lehet türni, vagy begbocsájtani? Meddig lehet elmenni?
2010. júl. 6. 10:08
 2/7 A kérdező kommentje:
megbocsájtani, :)
2010. júl. 6. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen velünk előfordult. Kibírhatatlannak éreztem minden egyes együtt töltött percet.

Addig jutottunk, hogy összepakoltam a cuccát, és megkértem, hogy még aznap tűnjön el az életünkből. Kért egy hetet, hogy keressen valami helyet, ahol lakhat, és bár nem örültem, belementem. Átköltöztem a gyerek szobájába, ő maradt a miénkben. És ezalatt a hét alatt végre leültünk beszélni. Megkérdezte, hogy van-e rá esély, hogy meggondolom magam, én megkérdeztem, miért szeretné ezt. Azt mondta szeret, és velünk akar élni, nem akar elmenni tőlem. Átbeszéltünk mindent, pontról pontra végigvettük, hogy kinek mi a szara, kinek min kell változtatni, hogy működjön a kapcsolat.

Azóta jól működik. Vannak veszekedések, de hol nem? És gyorsan túllépünk rajta, nem halmozódnak a sérelmek. Már nem tudom, hogy én voltam hülye, és arra reagált hülyén, mire ide jutottunk, vagy ő volt hülye, és én reagáltam az ő hülyeségére rosszul, de mindketten hibásak voltunk. Mikor beláttam, és elmondtam neki, ő is belátta.

Lényeg, hogy csak közösen tudjátok megoldani, mindkettőtöknek akarnia kell, és mihamarabb, mielőtt végleg elhidegülsz. És igen, egy kapcsolatban mindig a nő nyel többet,de azért nem kell MINDENT lenyelni.

Remélem ti is helyre tudjátok hozni a kapcsolatotokat!

2010. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk épp most költözik a férjem.... :( nem teljesen úgy alakultak a dolgaink, ahogyan azt előtte elképzeltük... csalódtunk egymásban, mást vártunk a másiktól
2010. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éreztem bizony,és igen el lehet hidegülni attól az embertől akinek az életedet adtad volna.Próbáltuk rendbehozni, felmelegiteni a kapcsolatunkat.Hát nem ment, fél éve elköltözött,ja 21 hónapos a kislányunk.
2010. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim egyik napról a másikra elhidegült tőlem. Már terhes voltam akkor. Soha nem gondoltam volna, hogy eldob magától. Most 30 hetes terhes vagok és már együtt van az új nőjével, akinek 2 apától van 2 gyereke és most válik. A sajátját meg eldobta, mert elcsavarta a fejét egy másik nő. :-( Nem értem.
2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom
2010. júl. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!