Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka a jobb a...

Nórika 2000 kérdése:

Melyik pelenka a jobb a pampers premium Care vagy a libero touch?

Figyelt kérdés
Mi a pamperst használjuk de ki szeretném próbálni a liberót de nem akarok feleslegesen pénzt kidobni

2020. márc. 2. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek függő. Nekem a pampers premium vált be, liberóba ha kakilt egyből ruha csere is kellett. Barátnőm meg a pampers szidta, nekik a liberovált be.

Kérdezd meg az ismerőseid kihasznál az aktuális méretben liberót, kérj kölcsön pár db-ot es próbáld ki

2020. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy pécsi vèletlen? Cserèlhetnènk:) en meg a pampersre vagyok kivancsi. Amugy ha a Libero klubba regisztralsz a neten,kuldenek termekmintat ingyenesen. En is kertem. :) A liberoban az a jo,hogy magas a dereka,a pampers meg pihe puha szerintem.
2020. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha bevált a Pampers, miért akarsz kísérletezni? Amúgy nekünk a Libero nem jött be.
2020. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk csakis a Pampers vált be mind a 2 gyereknél. A Liberotól vörös lett a popsijuk.
2020. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindegyik gyereknél a Libero vált be, de minden gyerek más, ki kell próbálni.
2020. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 2fajtáját próbáltuk a liberonak a New bornt és a comfortot azok nem jöttek be

Sajnos nem vagyok pécsi

Annyira nagy reklámja van a touchnak hogy ki szerettem volna próbálni

2020. márc. 2. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
A libero oldaláról kérj termékmintát. Én próbáltam, szerintem a közelébe sem ér a pampersnek,de nyilván van akinek az vált be.
2020. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
De a touch a legjobb a libero kozul. A simanak olyan a dereka mint a kemeny papir. A touchnak mar puha.
2020. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
A touch-ot nem próbáltuk ki,de mi premium caret használunk a két gyereknél. Nálunk is ha másik pelust veszek,kicsípi 1 pici pisi után már a feneküket. A nagyobbnál használtunk liberot,de úgy folyt,hogy minden pisi után öltöztettem
2020. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2020. márc. 3. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!