Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Másnak mi a tapasztalata az új Pampers Pure Protection pelenkával?

Nemrég megjelent itthon is végre a Pampers Pure Protection pelus és azonnal ki is próbáltuk mert nagyon kíváncsi voltam, külföldön már vagy másfél éve kapható. Maga a pelenka nagyon jó, bejött és nekem is tetszik a filozófiája de egy 28 darabos csomagból [ami elég drága; 4699 Ft] 4 db pelenka hibás volt, leszakadt az oldalsó tépőzár. Más is így járt vagy csak én voltam az a szerencsétlen akinek selejtes csomag jutott? Nektek mi a véleményetek erről a pelusról?

Erre gondolok: [link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: pampers, Pure, protection, pelenka

máj. 3. 20:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
13 hónapos babát 8-10 napra nagyszülőkre bízni? Van valakinek tapasztalata? Mennyire fogja megviselni?
Kismamák! Nektek is fáj ha a baba kinyomja magát? 28. és 29. hetes kismamák tapasztalata érdekelne!
Van itt valakinek tapasztalata Pure Trash acélbetétes bakancsról?
Van valakinek személyes tapasztalata a következő termékkel?
Dr Barna Judit vagy Dr Besze Tibor gyermekortopédusról van valakinek véleménye? Tapasztalata?
Szeretnék érdeklődni, hogy van-e valakinek tapasztalata a Pure Pro M550 RO. Víztisztítóval kapcsolatban? Mennyire hatásos, valóban tisztítja -e a hálózati ivóvizet?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!