Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! Első cipőnek (szandál)...

Fontos! Első cipőnek (szandál) ez jó?! Ilyet vettünk (Deichman), mert sajnos hirtelen nagyon kellett, de nem tudtunk drágább, puhább talpút venni. Kép mellékelve.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Remélem nem ártok neki :(


2010. júl. 24. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem tökéletes!

imádom ezt a márkát nekünk az őszi gyereknek ugyanilyen cipője van !!! semmiképp nem jártok rosszul vele...

2010. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem.... :) Én kicsit merevnek találom a talpát...

Az a baj, hogy elég nagy lába van kincsemnek, 13 hónapos és ez 22-es... :) Ráadásul magas a rüsztje, húsos a tappancsa, ami nem ilyen nyitott bele se ment :( Még nem tudom, hogyan fogok neki őszre zárt cipőt venni....

2010. júl. 24. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a fiúk többségének nagy a lába a lányom 21 hós és három hete 21 -es a lába ...


kicsit bonyolult lesz majd az ősz de mostanra ez tökéletes az az igazság hogy nem a puhatalpu a legjobb pl járni tanulni talán mezitláb a legjobb de egy játszótéren nem jó a puhatalpu mert belesüllyed a homokba...


nekünk összel kezdett el tipegni és szobában nem adtam rá cipőt csak ha kimentünk akkor is ezt a márkát nagyon megszerettem és azóta is ezt veszem. ...

2010. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is csak kintre adom majd rá, mert otthon tökéletes neki mezítláb vagy zokniban. De ha elmegyünk sétálni akkor nem lehet cipő nélkül, ezért kell. Köszönöm :)
2010. júl. 24. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tökéletes és nem is olyan olcsó ez sem!

Az én fiamnak is ilyen van csak neki 24-es.

2010. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :) Nem tudom valahogy puhábbnak, hajlékonyabbnak képzeltem ezeket a kis szandikat. Volt is persze olyan fajta, de az drágább is meg a méret sem volt jó.
2010. júl. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!