Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogytatok már ki valaha...

Fogytatok már ki valaha véletlenül pelenkából (pl. kevesebb volt a csomagban mint vártátok vagy elfelejtettetek venni)? Hogyan oldottátok meg a helyzetet amíg nem lett pelus?

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálam nem fordult elő. Beraktároztam mindig. ☺️
2020. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem volt ilyen. Azért ha ránézel a csomagra látod, hogy kB meddig van. Ha már félig volt, mentem és vettem új adagot


Ha útközben, rokonlátogatáson voltam, és már az utolsó pelust raktam rá, jöttünk haza.

2020. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer igen. Már nagyobb volt a lányom, majdnem 2 éves. Fogtam egy bugyit, és beleragasztottam egy inkontinencia betétet, aztán gyors elrohantam pelenkáért. XD
2020. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Mi egyik reggel kifogytunk, mert az új csomag pelust véletlenül bent hagytuk az autóban lent a parkolóban előző nap bevásárlás után, persze csak akkor vettük észre, amikor az éjjeli pellát levettük róla.


Leszaladtam a csomagért, a párom addig fent maradt a fiúnkkal.


Mire felértem, úgy oldotta meg a helyzetet, hogy felfektette a pelenkázóra, fogott a kezébe 2-3 szalvétát és a fütyijére tartotta. Amíg bontottam ki az új csomagot bele is pisilt a tenyerébe. ;)

2020. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy anyósomhoz kevesebbel mentünk át, mint kellett volna. 1 év körüli volt a fiam, és nyár volt, kiszaladtunk egy új csomagért, addig meztelenül volt a kertben.

Tanultunk az esetből, onnantól mindkét nagyszülőnél tartottunk egy-egy csomag pelust.

2020. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
1x maradt a kocsiban, az volt a mazli, hogy bepelenkaztunk par plust, igy kibírtuk. Azóta nem volt ilyen, mindig van itthon jó pár csomaggal.
2020. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
1x, játszóházban. Egy darab plusz pelus volt nálam, amit neki adtam olyannak akinek hirtelen egy sem volt. Eltelt 10 perc és persze, hogy nekünk is kellett. A játszóházban egyébként mindig van tartalék, de ha nem lett volna kiszaladok addig a legközelebbi drogériába (DM, Rossman, mindkettő van közel) és veszek egy pár darabos csomagot.
2020. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Előfordult, hogy mentünk valahova (rokonokhoz pl egész délutánra) és keveset vittem, vagy extrán többet pakolt tele, mint szokott :) Kerestem egy tetrát (babakocsiba, pelenkázótáskába mindig volt 1-2 db) és bepelenkáztam azzal, majd gyorsan elszaladtunk a boltba.
2020. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen. De volt itthon mosi pelus, így avval oldottam meg. Persze az más kérdés, hogy semmit nem ért, mert egy órán belül úgy átázott, hogy na... De szerencsére közben párom elszaladt venni.
2020. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem jártunk még így, de én vagy áttúrnék minden táskát, hátha maradt benne séta után, vagy ismerőstől vennék gyorsan 2-3 db-ot. Annak ki kell tartania, amíg eljutunk a boltig.
2020. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!