Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után legyengült immunre...

Szülés után legyengült immunrendszer ellen valaki valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos és már ötödször vagyok beteg, most épp két oldali tüszős mandula gyulladásom van. Azelőtt nagyon ritkán voltam beteg. Most rosz rám nézni, totál le vagyok robbanva. Szedtem szülés után femibiont, most magnéziumot, C vitamint és béres cseppet szedek.

Amúgy nektek szülés után csináltak vérkepet?


2020. márc. 5. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2x szedtem méhpempőt kapszulában ilyen helyzetben, mindkétszer elmúlt ez a beteges időszak. Hogy ettől vagy nem, azt nem tudom. Rólam tudni kell, ősszel-tavasszal vagyok nagyon sűrűn beteg, nem télen.

Vérképet automatikusan nem, de háziorvos ad beutalót különösebb ok nélkül is nálunk.

Béres cseppet mióta szeded? Pár hét kell neki.

2020. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 napja kezdtem el, de kell neki pár hét amíg kifejti a hatását.

Terhesség előtt nagyon ritkán voltam beteg. 8 hetes terhesen csúnyán megfáztam, azóta szinte állandóan van valami. Influenza, nátha, fül gyulladás, torokgyulladás és társai

2020. márc. 5. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

A dokim a hormonális változásokra fogta.


Előtte sosem voltam beteg. Azóta katasztrofális az egészségem :(((.

2020. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 3 nap az tényleg nem sok, elég is lehet a béres csepp, csak szedd tovább c vitaminnal.
2020. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!