Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig ajánlatos...

Mennyi idős korig ajánlatos sterilizálni a baba üvegeit?

Figyelt kérdés
És minden használat után kell vagy csak pl. napi egyszer? Ha csak tea van benne, akkor is?
2010. júl. 24. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem elég újszülött kortól 6-8 hónapos korig. Mi használat után elmostuk és naponta 1x kifőztük. Később ha jobban belegondolsz, amikor csúszik mászik és az asztal sarkát is megrágja, sokkal több bacival kerül kapcsolatba. Feleslegessé válik a sterilizálás. Egyébként sem tarthatjuk örökké szterilen a gyereket, mert a kórokozókkal való találkozás erősíti az immun rendszerét.
2010. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, köszi szépen!
2010. júl. 24. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Az én gyerekem most 6 hós és már vagy 2 hete nem sterilizálok. Úgy is mindent a szájába vesz...
2010. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
3 hónapos kora óta nem sterilizálok és akkor is csak 2 hetente sterilizáltam. Az orvosom tanácsolta így, azt mondja felesleges!
2010. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos lesz a lányom, 4 hónapos koráig minden nap sterilizáltam, azóta minden hónapban 1-szer. Nyilván mindent a szájukba vesznek már, de a tápszeres, vizes cumisüvegeket és a cumiját is ki fogom sterilizálni 1 éves koráig legalább!
2010. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!