Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes Kislanyom köhög es...

7 hetes Kislanyom köhög es folyamatosan tüsszög?

Figyelt kérdés

Eleinte csak tüsszögött par napja azonban nagyon csunyan köhög. Sipol a tudeje. Az orra nem folyik Inkabb szerintem bedugult. Szegeny alig eszik azota es nagyon nyugos. Ma sajnos gyerekorvos nem volt igy hat bevittem az ugyeletre ahol a doktorno szerint vagy elmulik magatol vagy rosszabbul lesz es akkor menjek vissza. Kaptunk kuppot ha esetleg este laza lenne. A tudeje allitolag rendben van de akkor ott eppen nem kohogott ugy ahogy itthon szokott. Nagyon aggodok

Menjek Inkabb holnap a gyerekorvoshoz?



2020. márc. 8. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azon a fél napon már nem múlik semmi. A saját orvosa komolyabban veszi, mint az ügyelet. A tüdővizsgálat nem abból áll, hogy éppen köhög-e vagy sem, hanem a zörejekből.
2020. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én bemennék vele inkább a kórházba
2020. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Onnan jovok.... De hat ugye az orvos csak jobban tudja. Lehet nem kellene tul aggodnom
2020. márc. 8. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap vidd el gyerekorvoshoz. Ha meghallgatta a tüdejét, akkor hallaná, ha nagy a gáz, akkor is ha nem köhög. Ilyenkor azt hallgatja, hogy van e bármiféle lerakódás ott és ezt így is hallani. Ha az orvos hazaküldött és azt mondta holnapig kibírja, akkor próbálj meg megnyugodni, de ha nem tudsz, akkor vidd be újra. Én legalábbis azt tanultam, hogy ha egy anya azt érzi, orvos kell, akkor vigye, nem kell róla lebeszélni. Csak azt tudjuk elmondani, hogy a leírtak alapján ráér holnapig
2020. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat!
2020. márc. 8. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hol volt helyileg?
2020. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon
2020. márc. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!