Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáknál mik a hasfájás jelei?

Babáknál mik a hasfájás jelei?

Figyelt kérdés

Ha szinte minden egyes pukizás előtt nagyon sír akkor az már az? Ha ráteszem a cicimre kicsit megnyugszik, de van hogy csak fél másodpercet szopizik aztán üvölt tovább. Kakil rendesen mindig mindennap 3-4x is. De ha hasfájós nem tudom mitől fájhat a hasa mert nem ettem, ittam semmi olyasmit amitől lehetne. Akkor mi ez? Lehet nincs elég tejem már?

Van hogy 5-6 órákat is átalszik, ha nem lenne elég neki a tej nem aludna ennyit, igaz?


2008. nov. 21. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A tejed biztos elég különben nem aludna ennyit. Hasfájós pedig azért lehet, mert nehezére esik a kakilás hiába van napi több is. Nem szokott nagyon erőlködni? Attól is fájhat a hasa mert tele van széllell, próbáld meg megmaszírozni a hasát úgy hogy megfogod a kis lábacskáit és körkörösen mozgatod őket a hasán. Ha ez sem válik be akkor tudom javasolni a mecsek bébi teát. Ezt gyógyszertárban és drogériákban lehet kapni. Már egészen kicsi kortól adható. Kammillát és édesköményt tatalmaz, amitől jókat fog pukizni. Nálunk ez nagyon bevált, az enyém is hasfájós volt. Szerencsére kinőtte három hónapos korára.
2008. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De, szokott nagyon erölködni, van mikor egész vörös lesz a feje.:(

Köszi szépen, akkor majd kipróbáljuk!

2008. nov. 21. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hasfájás jele lehet még ha a babód fölhúzza a lábacskáit!Amúgy a büfi is nyomhatja a kis pociát általában pár hetesen elég nehezen tud a legtöbb baba büfizni és pukizni és ettől fáj a pociuk!Az én kisfiamnál is volt ilyen evés közben úgy elkezdett sírni olyankor fölvettem és megbüfiztettem általában ez nekünk bevált plussz sokat tornáztattuk így sikerült a pukizás is!A védőnönk meg azt javasolta hogy az is nagyon jó hasfájás ellen ha egy pelust bevizezünk meleg vizel és a pociára tesszük mivel nekünk felnőtteknek is jót tesz nehezebb napokon(mensi) az erős görcsök enyhítésere!Remélem tudtam segíteni egy 7 Hós kisfiú anyukája
2008. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor majd kipróbáljuk a pelust is.:)

Az előbb felkelt kicsit tornáztattam és úgy tűnik használt. Bár még nem akarom elkiabálni a dolgot, de nem sírt annyira ahogy szokott.

Köszi mégegyszer!

2008. nov. 21. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!