Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet ilyen hamar babát...

Jó ötlet ilyen hamar babát vállalni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nyáron készülünk össze költözni.

1-2 éven belül szeretnénk gyereket.

Jó ötlet ilyen rövid időn belül?



20.F

23.L



2020. márc. 10. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
ha felmerült benned, hogy ezt kiírod a gyakorira, akkor várj még egy 10 évet
2020. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Elsőnél a pont. Ezt ti érzitek. Gyereket akko vállalj ha van biztos anyagi háttered jó munkahelyed neked is és a párodnak is... ha még egyetemisták vagytok, akik jelenlega mamahotelben nézi k a tv-t anyuka főz most takarít és nyalja a sggeteket akkor még kb fogalmatok sincs az önálló életröl...és még együtt sem laktok de te már egy két éves távlatban gondolkodsz...lehet nem fog működn i a kapscolat bnod is lehet megsem akar szulni stb etc...nem ertem mi a célod akérdesel le lehet pontozni!
2020. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
1-2 év az teljesen korrekt. Inkább 2. Barátnőd 25 lesz, épp jó első gyerekhez. Addig mindketten értek fejben a feladathoz.
2020. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mindketten be fejeztük a sulit, és mindketten dolgozunk.

A barátnőm vetette fel az 1-2 év dolgot..

És képzeld, nem anyuka ny*lja a s*ggunket...

2020. márc. 10. 22:47
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Azt azért tudd, hogy a fiatal férfiak hajlamosak besokallni a gyerektől, amikor az éjszakai haveri piálás helyett pelenkát kell cserélni, meg büfiztetni. :) Ha ezzel tisztában vagy, vágjatok bele.
2020. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az éjszakai pialas híve.. Nagyon ritkán iszom.. Es akkor is nagyon de nagyon keveset.
2020. márc. 10. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen az alkoholra gondoltam :) Úgy általában a haverokkal lógás, a szabadság. Biztos érted.

De ha már dolgozol, nem hiszem, hogy ez gondot okozna.

2020. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem sok "havernak/ barátnak" mondható személy van.. A többivel is csak ritkán futok össze
2020. márc. 10. 23:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ti tudjátok!
2020. márc. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Hat nekem korai lenne, reven 28 evesen, hazaskent sem akarok meg. Nektek ettol meg lehet az 1-2 ev pont idealis lesz. De szabad kerdeznem, miota vagytok egyutt?
2020. márc. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!