Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést érdemes...

Milyen autósülést érdemes venni 6 hós babának? Illetve hány kg-ig?

Figyelt kérdés

6 hós babám magától ül,és arra gondoltunk,venni kellene egy autósülést,mert a hordozót már nem tűri meg.hozzáteszem 9kg a babám.de nemtudom melyik a praktikusabb.az ami 36 kg-ig jó,vagy elég kisebb is.bár igazából nekem azok amik 36kg-ig jók,neki még szerintem nagy lenne.tapasztalatok,ki milyet vett?

Köszi a válaszokat!További szép napot mindenkinek!


2010. júl. 25. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam, meg az üzletek eladói szerint is az a biztonságosabb, amelyik 9-18 kg-ig van. Nem szabad, hogy túl nagy legyen az ülés neki, mert akkor nem védi megfelelően. Igaz vannak ülésszűkítők, de az állítólag nem ugyanaz.

Mi is mostanában készülünk babaülést venni ( már leszűkítettem a kört nagy nehezen 2-re ), és én ezekből fogom majd kiválasztani a megfelelőt.

2010. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 9-18 kilósat vegyetek. A 9-36 hatalmas egy kisbabának.

Nekünk chicco van, szeretjük, kényelmes, 9 kiló óta használjuk (8 hó, akkor már egy hónapja tudott egyedül felülni).

2010. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. júl. 25. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!