Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aranyeső vázában étkezőasztalo...

Aranyeső vázában étkezőasztalon mennyire jó ötlet 17 hónapos mellett?

Figyelt kérdés
Most csak oda raktam az étkezőasztalra váza nélkül nem tudom merjem e díszletként használni mert a gyerek is asztalnál eszik és mindig felmászik.
2020. márc. 11. 15:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Mondja az, hogy ne engedd oda akinek nincs ilyen gyereke, aki mászik mindig mindenre. Fel eve mondom napi 100x, hogy nem szabad mászni mindenre és semmit nem ér...ferjem is elmondja nekik allandoan. Mi nem hagyhatunk semmit az asztalon, vagy ahova fel lehet mászni
2020. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11! 4 gyerekem van, ebből 2 kifejezetten szereti feszegetni a határait. Pontosan tisztában vannak vele ők is, hogy az étkezőasztalon nincs helye embernek.
2020. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11!


Ezek szerint nálatok semmi nincs a lakásban?

2020. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolokhoz. Miert is engeded felmaszni az asztalra? Ha idoben elkezdted volna azt, hogy nem engeded meg neki akkor eszebe sem jutna mar felmaszni...
2020. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk le is potyoghat a virag...
2020. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11 vagyok. Ikreket nevelek, és egymást húzzák bele. Tudjak mit nem szabad, egymásnak mutatják, hogy csináljak amit nem szabad és nevetnek.
2020. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!