Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagáltok a rosszindula...

Hogyan reagáltok a rosszindulatú válaszokra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy fel tudom kapni ilyenkor a vizet, vissza is irok neki, de privátba is lehordom rendesen.
2010. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk el sem olvasom a gyik-ről jött privát üzeneteket.
2010. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Régebben vitába kezdtem, d ema már nem teszem, az ilyenekt jobb elkerülni.
2010. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Általában sehogy nem reagálok. Kimorgom magam itt a gép előtt :)
2010. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2 éve járok ide.Tegnap tettem fel az első kérdésemet.9 ember válaszolt,abból 1 a kérdésemre!!Ketten trágár módon.Azt hiszem,mivel tanácsot,segítséget nem kaptam,többé nem kérdezek.Nem ebben a kategóriában kérdeztem.

Egyébként nagyon rosszul esett,de már nem idegesítem magam.

2010. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mar en is csak nevetek rajta.Nagy az Isten allatkertje.

Azt mar eszrevettem,hogy van nehany illeto aki szeret bunko es serto stilusban valaszolni.Az egyik ilyen meg a nevet is adja a valaszaihoz.Neki mar sokszor elfogott a kisertes,hogy irok egy privat uzenetet de mindig meggondolom magam,foloslegesen nem idegesitem magam.Ha nagyon ideges leszek inkabb becsukom az oldalt es napokig nem jovok fel ujra.

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!