Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rosszindulatú anyukák itt...

A rosszindulatú anyukák itt élik ki magukat? Némelyik nő olyan undok stilusban válaszol. Hogy csak lesek. Mi van veletek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen. Lehet mindenki rossz a napja is, de sokan vannak, akik úgy hiszik, hogy csakis nekik lehet igazuk. ne is foglalkozz velük. az utcán, a játszón is van, és lesz is ilyen. sok ilyennel találkozni. ne is hergeld magad :)
2010. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz velük.Én is kaptam már érdekes válaszokat.
2010. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Sok ember (ebbe beletartoznak a nők is) rosszindulatú, vagy egyszerűen el van nyomva otthon vagy a munkahelyén. A legtöbbjük itt és ehhez hasonló oldalakon a lekezelő viselkedésével próbálja kompenzálni a valós életben történt sérelmeit. De van aki így született. Ne aggódj és ne foglalkozz velük! Nem érik meg az idegeskedést. Ha nem szimpatikus a válasz, vagy nem veszed figyelembe, vagy lepontozod. Vitába nem érdemes keveredni, attól különbnek kell lenni!
2010. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is meglepődöm néha egyes válaszokon h hogy lehurrogják az embert.Én is tettem már fel kérdést és volt aki majd le szedte a fejem...durva.Én sose bunkózok max rendesen megírom a véleményem!
2010. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Név nélküliség miatt szerintem többen vannak, akik itt jól elengedik magukat. Hiába akarjuk figyelmen kívül hagyni, csak piszkálja az embert :(
2010. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Engem az anyukák tudatlansága akaszt ki ennyire, meg a nem törődömsége.

Pl a korai hozzátáplálás, lázmérés, orrszivás.

na akkor szoktam osztani,mert ugy okoskodik sok, hogy azt se tudja miről beszél.

2010. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is belefutottam múltkor egy kedvesnek nem nevezhető,igazi bunkó kismamába-ha az volt.Kérdeztem valamit mert nem tudtam pontosan és azt írta,hogy ne itt keresgéljem a választ hanem hogy nézzem meg a gyerek kisknyvébe.

Kérdezem minek van akkor ez az oldal?Ha nem azért hogy segítsünk egymásnak ha tudunk.

2010. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van néhány érdekes válasz, az biztos! Én nem idegesítem magam rajta.

Ugyanakkor van jó pár nagyon buta és felesleges kérdés is. Engem az zavar, hogy egyesek egyáltalán nem használják se ennek az oldalnak a keresőjét se a google-t. Pedig ha beírnák, amit tudni szeretnének, rögtön megkapnák a választ.

Olyanokra gondolok, hogy pl. hol lehet reklamálni Libero ügyben. És nem jut eszébe rákeresni a Libero weboldalára. Na ilyenkor nagyon szívesen megírnám a gondolataimat, de nem teszem, mert nem akarok megbántani senkit. Inkább próbálok célozni rá, hátha veszi a lapot és máskor előbb gondolkodik, aztán ír :)

2010. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!