Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagyok rosszindulatú de...

Nem vagyok rosszindulatú de szerintetek nem idegesítő?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom a médiába akaratlanul is hogy Oszter Alexandra gyereke mennyire jobb,szebb mint a többi átlagos" baba,mert ott a vér kötelez és nagyon jó a "keverés"...


Állandóan azt érzem hogy azt akarják sugallni hogy ővé a tökéletes és egy baba sem ér fel vele...PEDIG MINDENKINEK A SAJÁTJA A LÉEGSZEBB!

Mitől lenne az övé különlegesebb?


2010. júl. 22. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne az Oszter Alexandra gyereke szebb, mint bármelyik, amikor ő iszonyatosan ronda, férfias??
2010. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom ilyenekkel, hiszen az én pici lányom a legszebb, legokosabb, legügyesebb :) Nem idegesít, ha más ugyanígy gondolkozik a sajátjáról -vagy máséról. ÉN tudom, hogy az enyém tökéletes :)
2010. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

én se akarok rossz indulatu lenni de mivel eddig meg se mutatták honnan tudjuk hogy néz ki ... lehet hogy egy kis gnóm és azért rejtegetik.


azért mert ő xyz gipsz jakab felesége még nem szebb a gyereke mint kovács lajosnénak


sokszor nem is a vérvonal számit hiszen gyakran ők a legbelterjesebbek és abból mindenki tudja hogy nem a legszebb és legértelmesebb gyermek születik.


erről ennyit.

2010. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged kérdezne valaki a gyerekedről, te is így nyilatkoznál...

Mivel ő média személyiség,a nyilvánosság előtt zajlik mindez...

2010. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy a anyukának a saját kislánya vagy kisfia a legszebb. Nekem is a kislányom a legszebb és legokosabb baba a világon! Én nem foglalkozom a médiával! Milyen keverés?
2010. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

több cikben is olvastam hogy az ő kifia mindennél különlegesebb a vérvonalak sokszínűsége("keverés")miatt.


Én nem tartom a kisfism különlegesebbnek bárki babájánál,de nekem ő a legszebb,mégsem érzem feljebb valónak bárkinél.


Értitek mire gondolok?

2010. júl. 22. 09:51
 7/17 anonim ***** válasza:
ki az az Oszter Alexandra????
2010. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Oszter Alexandra kisfiának vérvonaláról annyit, hogy pl. az Én családomban a következő a felállás: apai ágon a dédapám magyar, felesége olasz volt, nagyanyám egy eredetileg lengyel férfihoz ment (nagyapámhoz), édesapám ezáltal magyar/olasz/lengyel vért hordoz. Anyai ágon a dédszüleim szlovén-szerb keverékek és magyarok. Tehát, az Én véremben van magyar/olasz/lengyel/szlovén és szerb. Férjem ágán a felmenők szlovákok. Tehát, a Mi kislányunk hordozza az összes fentit.

Másik példa, az egyik unokatesóm példája apai ágon: nagyapja magyar és kanadai keverék, nagyanyja olasz (dédszüleink ugyanazok). Ő állampolgárság szerint kanadai, férje amerikai (USA), de férje szülei lengyel származásúak. Gyermekeiben keveredik a magyar/olasz/kanadai/ameriaki/lengyel vér. Most akkor miről beszélünk?

2010. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ó, ne foglalkozz ilyenekkel.. :)

Vagy be se kapcsold a tv-t, mint ahogy én se nézem, csak nagyritkán, híradót.

2010. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy hülye pina akinek az apja egy művelt híres ember és a hátán akar kapaszkodni.Van az "állítólagos" külföldi pasija lehet hogy nincs is csak valaki teherbe ejtette.Mellesleg a hírek szerint majdnem 5 kg a gyerek valőszínűleg nem egy nádszál a baba azért rejtegeti.
2010. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!