Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neten olvastam, hogy a pürésít...

Neten olvastam, hogy a pürésített bébiételt jégkockatartóba szoktál lefagyasztani. De miért, ha annál a kis kockánál sokkal többet eszik a baba?

Figyelt kérdés
Én nagyobb értelmét látom pl az anyatejtároló doboznak.
2019. jún. 17. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert többfélét kevernek össze, mondjuk 2 kocka barack, 2 alma, 2 kocka krumpli, 1 kocka csirkemell. Így könnyebb kiadagolni, és első időkben a baba leginkább csak kóstolgat, nem eszik akkora mennyiséget.
2019. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Az én kislányom 5 hónapos lesz, most kezdtünk pürézni, egy üveg bolti bébi ételt első naptól kezdve megevett egy evésre. Szóval nem minden baba kóstolgat. Ki kell tapasztalni.
2019. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En csak azt csinalom igy, amibol keves kell egy etkezeshez, de sokat kellene vele pepecselni.

Pl egy csomag spenotbol sok lesz ahhoz, hogy a baba egyszerre megegye, masnak pedig nem kell nalunk.

Igy egy csomagot megparolok, turmixolok es jegkockatartoban lefgyasztom.

Ha pl sajtos spenotos tesztat csinalok, ahhoz eleg egy kockanyi egy adaghoz.

Mondjuk nekem nincs nagy tapasztalatom a fagyasztasban, mert frissen keszitek szinte mindent mig kulon fozok nekik, de ez nem sokaig tart, eleg hamar adok nekik a mi ennivalonkbol, ami nem extrem.

2019. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En is csak a kész húst fagyasztottam. Másnak nem volt értelme. Többet evett annál a fiam. :D
2019. jún. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Felengedés után nagyon rossz volt a fagyasztott bébiétel!
2019. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!