Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Neten olvastam, hogy a pürésített bébiételt jégkockatartóba szoktál lefagyasztani. De miért, ha annál a kis kockánál sokkal többet eszik a baba?

Én nagyobb értelmét látom pl az anyatejtároló doboznak.

jún. 17. 22:04  Privát üzenet  

A válaszok
Mert többfélét kevernek össze, mondjuk 2 kocka barack, 2 alma, 2 kocka krumpli, 1 kocka csirkemell. Így könnyebb kiadagolni, és első időkben a baba leginkább csak kóstolgat, nem eszik akkora mennyiséget.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 17. 22:07 Privát üzenet
Az én kislányom 5 hónapos lesz, most kezdtünk pürézni, egy üveg bolti bébi ételt első naptól kezdve megevett egy evésre. Szóval nem minden baba kóstolgat. Ki kell tapasztalni.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 17. 22:11 Privát üzenet

En csak azt csinalom igy, amibol keves kell egy etkezeshez, de sokat kellene vele pepecselni.

Pl egy csomag spenotbol sok lesz ahhoz, hogy a baba egyszerre megegye, masnak pedig nem kell nalunk.

Igy egy csomagot megparolok, turmixolok es jegkockatartoban lefgyasztom.

Ha pl sajtos spenotos tesztat csinalok, ahhoz eleg egy kockanyi egy adaghoz.

Mondjuk nekem nincs nagy tapasztalatom a fagyasztasban, mert frissen keszitek szinte mindent mig kulon fozok nekik, de ez nem sokaig tart, eleg hamar adok nekik a mi ennivalonkbol, ami nem extrem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 17. 22:36 Privát üzenet
En is csak a kész húst fagyasztottam. Másnak nem volt értelme. Többet evett annál a fiam. :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 18. 07:28 Privát üzenet
Felengedés után nagyon rossz volt a fagyasztott bébiétel!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 18. 10:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tetszik a Hilda név?
Mivel ösztönözhetném a férjem, hogy a baba mellett is próbálja ellátni valahogy a háztartást?
Akinek a pocakban "lusta" volt a magzata, születés után is nyugodtabb baba maradt?
4,5 hónapos baba hason egyre többet repülőzik. Mire utal es baj-e?
Kúszó mászó baba lehet csak simán a laminált padlón, járólapon?
Meddig számít újszülöttnek egy baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!