Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segíthetek babámnak?...

Hogy segíthetek babámnak? Szombat óta a 3 hetes babám eves után nem tud böfizni vagy nagyon nehezen sírás vagy fél óra után.

Figyelt kérdés
Először szopizik útana kap tápszert. Eddig olyan szépen bofogott nemtudom mi változott.
2020. márc. 17. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Az én kisfiam sem tudott büfizni, de ennyire nem is siratta meg szerencsére. Hasra fektetés segített (nem azonnal evés után, nagyjából a félórás büfiztetés-próba után). Aztán gyakran csupa büfi volt a kiságya.

De mondom, őt talán annyira nem feszítette. Remélem, kapsz valami hasznosabb tanácsot.

2020. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hordoz sokat, az én babám már lassan 6 hónapos de ha magamra kötöm már jönn is a büfi, igaz már neki könnyebben jön ki mint egy pár hetes babának.
2020. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!