Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire ragaszkodik apAhoz a...

Mennyire ragaszkodik apAhoz a babátok? 20 hónapos a lányom de nem akar az apjához menni, -ökébe se tudom adni mert kezdődik a sírás.

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen iszonyatosan apás (volt) mind a 4 gyerek, hétvégén én kb nem is kellettem nekik. Ismerősöknél is ez van, mivel apát kevesebbet látják, ő a sztár.
2020. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Utánam az apja és a nagymamája a legszorosabb kapcsolat neki.


De ő nem segít, hanem kiveszi a részét a gyereknevelésből/ gondozásból..

Sokat van el , de este ő fürdet, altat egy ideje..

Sokszor hétvégén ha dolga van, hiába lassabban halad, viszi magával, egyrészt nekem egy kis “énidő” / akadályoztatás nélkül főzök 🙈/ másrészt neki is fontosak ezek az egyedül töltött pillanatok.

Szabin/ hétvégén ő megy vagy együtt megyünk kinti játékra -hinta stb


19 hónapos

2020. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értem akkor mi a baj eddig azt hittem azért mert sokat dolgozok kevés időt van vele .
2020. febr. 16. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Lehet a lányod most szepázik. Az meg, hogy általában a kislányok apásak nem jelenti azt, hogy kivétel nélkül mindegyik apás.Lányomat két éves kora előtt egyáltalán nem izgatta az apja hiába vetette be minden ,,csáberejét".Mostanában már egész jól elvannak, de még mindig inkább mondja mindenki anyásnak, mint apásnak.
2020. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 es ès elmult? Remelem
2020. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!