Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1+ éves gyerekeitek nektek is...

1+ éves gyerekeitek nektek is szeretik még nyitogatni az ajtókat, fiókokat, szekrényeket?

Figyelt kérdés

Lassan 13 hónapos fiam még mindig nyitogatja őket. Van hogy elszórakozik velük hosszabban (kb. 5 perc) van hogy csak kinyitja, vagy bezarja és megy a következőhöz. Amugy mar nagyon régóta csinálja, szerintem olyan 8-9 hónapos kora óta. Normális ez, hogy még mindig leköti az ilyesmi? Amugy nagyon mozgékony, egész nap mozgásban van (11 hónapos kora óta önállóan jár). Mindent megért amit mondunk, a játékokkal tud szépen játszani, ha akar. De a hétköznapi tárgyak, amozgás és ez a nyitogatás még mindig sokkal jobban lekötik mint a játékok. Ez így van rendjén ebben a korban?

(Első gyermekem)



2020. márc. 18. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lányom 13 hónapos és ezt csinálja. Vmikor kirámol, vmikor csak kinyitja, becsukja. Szerintem nincs evvel semmi probléma.
2020. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétéves a fiam és még mindig csinálja. Néha olyan, mint a Hatodik érzék :D Belépek és minden nyitva van a szobájában. Aztán szépen becsukogatja őket, ha szólok, hogy mostmár útban vannak.
2020. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 év 4 hónaposom is csinálja.
2020. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 hónapos, még mindog csinálja, szereti átrendezni is a szekrényeket, főleg a konyhában, én meg nem találok semmit mikor főzök :)
2020. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam soha nem volt az a szekrény-nyitogatós, fiók-húzogatós típus, a lányom annál inkább.

Utolsó válaszoló voltam, ez lemaradt

2020. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21 honapos, ez a mániája.
2020. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 hónapos; minden nap mindent nyitogat, amit elér.
2020. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!