Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babának, hogy...

7,5 hónapos babának, hogy készítsek zödbab, zöldborsó és cukkini főzeléket?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos babának,hogy készítsek zödbab,zöldborsó és cukkini főzeléket?

Írnátok recepteket?


Köszönöm!


2010. júl. 25. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Zöldbabot és zöldborsót én bébiételbe szoktam venni. A zöldborsót szerintem hosszadalmas elkészíteni, mert ugye héj nélkül lehet adni, ezért át kell passzírozni!

Cukkinit én leszoktam reszelni vagy kis kockákra vágni és megfőzni. Krumplit és almát szoktam leginkább hozzá főzni, külön edényben, és ezzel a lével hígítom!ja meg persze valamilyen husit(csirke v. pulyka mell)!

2010. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
cukkinit én is krumplival főíöm kis kockára vágva, teszek egy szál kaprot is bele. De ennyi idős babának már lehet 1 pici olajjal, rántással készíteni. 1-2 hét és én is kipróbálom. A zöldborsót rizi-bizinek készítettem el, nagyon szerette. Megfőztem a borsót répával, a borsót átpasszíroztam. A rizset megdaráltam, sűrűre főztem. Főtt husival kevertem össze az egészet. Zöldbabot még nem készítettem neki.
2010. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
főzöm, bocsi
2010. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!