Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Páromnak miért kell már most...

Páromnak miért kell már most annyira baba? Megbeszéltük hogy csak esküvő után lesz

Figyelt kérdés
Esküvőt nyárra tervezzük miért nem tud addig várni? Én nem akarom nagy hassal az esküvőt ha mindjárt sikerülne a baba.. Mindennap ezzel nyaggat hogy ő már most szeretné ne szedjem a gyógyszert. Nem értem miért csinálja ezt
2020. márc. 20. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha már most nem érti meg a te igényeidet, mi lesz ha összeházasodtok? De komolyan.Elmondod neki hogy te Dezső én nem akarok 6 -7 hónapos pocakkal menyasszonyi ruhába bújni, szép szexi menyasszony akarok lenni kérlek tartsd ezt tiszteletbe és várjunk addig a családalapítással? Erre ő minden nap ezzel nyúz? Nehéz felfogású? Gond van a szellemi képességeivel? Ha nem akkor nem elég határozott a fellépésed, pocsék a kommunikációtok vagy már most nem érdekli, hogy te mit szeretnél...
2020. márc. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Mióta ismeritek egymást?
2020. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy teherbe se esel addig.
2020. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, el sem akar venni 😂

Inkább bebiztosítaná máshogy.

De ilyen kommunikációval nincs nagy jövőtök.

2020. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!