Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megsértődhet...

Szerintetek megsértődhet valaki, mert nem megyek el rokonom lagzijára egy közel másfél éves baba mellett?

Figyelt kérdés
Nem nagyon merném rábízni arra,akire tudnám a babát,és nem szívesen altatom máshol,ha én nem vagyok ott. Itthon meg nem szeretném,ha valaki lenne..Inkább csak a szertartásra mennénk el.

2014. márc. 5. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is másfél éves lesz a gyermek én viszem vinném ráadásul szopcsis. ki nem hagynám hisz a ygereknek is élmény lesz a lagzi
2014. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanígy tennék! Mi is csak szertartáson voltunk meg igaz egy picit a lagzin is úgy vacsiig és már nem bírt a kis porontyom úgyhogy hazamentunk de mindenki megértette.
2014. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elvihetnéd magaddal,amikor fáradt lesz,hazamentek.
2014. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én biztos hogy elmennék, nem azért mert megsértődne, hanem mert tudom hogy nagy örömet okoznék neki a jelenlétemmel (nekem amikor esküvőm volt és valaki baba miatt nem jött, akkor nem sértődtem meg rajta, de sajnáltam hogy nem tud eljönni).

Elvinném magammal a gyerkőcöt (főleg ha hotelben tartják, ahol van lehetőség valakinek a szobájában berendezkedni az ott tartózkodás idejére) és legalább éjfélig maradnék (egyébként a gyerekek is nagyon tudják élvezni). Az én esküvőmön is volt két pici baba, 22.00-ig bírták, mosolyogtak nagyokat meg játszottak, utána hazamentek.

2014. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lakodalom esetében nemcsak akkor lesz sértődés, ha nem mész, hanem akkor is, ha mész, de nem viszed a gyereket. A rokonok szeretik "egyben" látni a családokat, főleg kisgyerek esetében.

1,5 éves már egyáltalán nem kicsi, menjetek!


Kisfiam 2 éves koráig hat lakodalomban volt, ebből négy 1 éves kora előtt. Még jó is, hogy rokonod lagzija, így biztos mindig lesz, aki vigyáz rá, még mulatni is tudtok.

2014. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos egy 1,5 éves már régen nem baba,rábíznám valakire,bár én úgy szoktattam,hogy a közeli rokonokkal mind el volt és el is aludt velük.Ha 1-2 hónapos babád lenne értenélek de így inkább csak kifogást keresel.
2014. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a kapcsolatotok. Ha jó viszonyban vagytok, szerintem bunkóság nem elmenni, nem egy pár hetes csecsemőröl van szó, nem hinném, hogy egy ekkora gyereket ne lehetne egy éjszkára máshol hagyni.
2014. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen magammal vinném a babót,mert nem tudom kire bízni. Max.vacsira maradnánk. De ami a legjobban teher nekem,hogy ruhát kell venni,na és nem beszélve az anyagi kiadásról is..,pénzt kérnek,mert erről soha senki nem beszél. Lehet,hogy ez csak nekünk teher anyagi szempontból nem tudom..körülöttem mindeni csak előránt a zsebéből 20-30 ezret,sajnos lesznek kiadásaink-babának ágyat venni,stb..
2014. márc. 5. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szertartásra mindenképpen vinném, a lagziban meg akkor és addig maradnék, ha/ameddig a kicsi jól érzi magát. Az én kisfiam ennyi idős volt, mikor összeházasodtunk. Állandóan tutujgatta valamelyik nagyszülő, amikor fáradt volt, egy ismerős elvitte altatni. Időzített menyasszonyrablás volt, hogy meg tudjam éjszaka is szopiztatni a szokásos időben. :)))
2014. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mennyi pénzt illik adni? 10 ezer fejenként,tehát 20 elég?
2014. márc. 5. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!