Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mocorog ennyit?

Miért mocorog ennyit?

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányom átalussza az éjszakát DE minden éjjel általában 3x különböző időpontokban elkezd mocorogni és van, hogy 1-1,5 órán át csinálja. Hason alszik, a fejét ilyenkor folyamatosan forgatja, ahogy leér az arca már fordítja is a másik oldalra. A kezével csapkod (úgy mintha gyorsúszna 🤦🏻‍♀️), a lábával is összevissza rugdal. A cumit folyamatosan kiveszi a saját szájából de utána nyögdécsel persze mert kell neki. Eközben ő alszik, én nem 😀 Mikor már elcsendesül és úgy tűnik elaludt akkor újrakezdi 🤷🏻‍♀️ Ma reggel 1 órán át mocorgott aminek az lett a vége, hogy felkeltette magát, de már 2x majdnem visszaaludt. Babaöbölben alszik mellettünk 1 hónapos kora óta. Eddig is mocorgott de ha beadtam neki a cumit aludt tovább, az utóbbi 2 hétben csinálja ezt. Voltunk wellnesselni (nem most, még a vírus előtt) ott nyugodtan aludt a rácsos kiságyba, kétszer keltem hozzá cumit beadni de semmi mocorgás.

Volt valakinél hasonló? Lehet itt az ideje átrakni a rendes kiságyba?


2020. márc. 21. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem mindenképp érdemes kialakítani a rendes helyét. Nektek is kell a pihenés, a kislányotok pedig nagyon ügyes és szépen vissza tudja altatni magát.
2020. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon átérzem, az en kisfiam detto ez volt. Olyan 5,5 honaposan kezdte. Neha olyan erzesem volt hogy egesz ejjel ezt csinalta..🤦🏻‍♀️

Nalunk a mászással maradt abba (7,5 honaposan) de nem volt vegig ilyen durva. De akkor szunt meg mikor beindult a maszas. Kitartas, tudom milyen🙄

2020. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*masodik vagyok. Nalunk a kisagyaba is ezt csinalta.
2020. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nalunk ugy nez ki megoldodott a dolog a kisaggyal ☺️ Egyszer kelek hozza ejjel cumit beadni majd alszik tovabb.
2020. márc. 27. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!