Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, és a babám...

25 hetes vagyok, és a babám egyfolytában mocorog. Alig-alig tart kis pihenőt, nem tudom mikor alszik egyáltalán. Talán a meleget nem bírja. Másnak is mozog ennyit a babája?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mikor meleg van akkor szinte egész nap meg sem áll:) Pedig az én babámnak már nincs olyan sok helye mocorogni mint a te babádnak:) Boldog babavárást 33 hkm.
2012. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, tegnap töltöttük a 25 hetet.. pár napja mióta ilyen meleg van meg sem áll a kisbabácskám. Most is épp hullámzik a hasam.. arra alszok el hogy ő még mindig mocorog.. De annyira melegem van és nyűgös vagyok, hogy biztos érzi ő is..

Szerintem minden a legnagyobb rendben ! :)

Boldog babavárást !

2012. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy aktív! Természetes egyébként, vannak babák, akik aktívabbak, vannak akik passzívabbak az ilyen időben! Én aggódom inkább, mert a kiscsaj lusti nagyon!

39 hkm

2012. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most vagyok 24+6 hetes kismama egy kisfiúval.

Szerintem akkor aggódj, ha nem mozog sosem!

A frontot nem bírja egyikük sem.

Könnyű szülést nektek!

2012. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!