Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lenne túl korai majdnem...

Miért lenne túl korai majdnem 2 évesen külön szobába tenni?

Figyelt kérdés

Anyós szerint túl korai lenne még, hogy miért arra csak habogott.

Most csináljuk a szobáját, mellettünk lévő szoba lesz, ajtót nyitva hagynánk. Gyerekágya van nem rácsosban alszik már.


2020. márc. 21. 23:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a megerősítést!

Nem gondolom hogy nagyon nehéz lesz átszoktatni mert amikor megszületett 2 hónapos koráig velem aludt, majd egyszerűen áttettem a kiságyba és semmi gond nem volt. 3 hónapja cseréltük le a rácsos ágyat, ott sem volt gond. Lefekvéskor mellé fekszem, utána ha nincs semmi baja akkor alszik. Ha hajnalban felébred nem sír se semmi, lejön az ágyról és mellém fekszik. :)

2020. márc. 22. 13:09
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai. Az én lányom most lesz két éves. December óta külön szobában alszik. Előtte csak délután,aztán már éjjel is ott aludt.Nem volt semmi gond, természetesnek vette,hogy ott fog aludni az új ágyában.
2020. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Nálunk is az van, hogy mindkét ajtó nyitva van és ha bármi baja van átjön hozzánk és befekszik kettőnk közé.

2020. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dehogy korai. Bár én is külön altathatnám, mire 2 éves lesz, de valószínűleg akkor még mindig a 2 szobásban fogunk lakni. Mire 5 lesz, talán lesz új lakás. De ha lenne külön babaszoba, én az elejétől próbálnám ott altatni.
2020. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!