Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 20. -án lesz 4...

Kislányom 20. -án lesz 4 hónapos és szeretnénk átköltöztetni külön szobába, korai még? Nagyon közel van egymáshoz a két szoba, ha sír rögtön meghallom!

Figyelt kérdés
Csak félek hogy annyira megszokom hogy a szobánkban van,hogy később meg még nehezebb lesz nekem átköltöztetni. Vélemény?
2009. jan. 18. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A kislányom is 4 hós és kezdettől fogva külön szobában van, de mindent hallok, semmi gáz. Nyugodtan vidd át!
2009. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én a kislányommal születése ota a szobájába voltam.Három hónapos volt mikor egyedül hagytam a szobába és azota átalusza az éjszakákat.Ha vele vagyok a szobába éjjel akor nem alszik nyugotand vagyis nem alszik mélyenNe aggodj mindenre fel fogsz ébredni.Kora hajnalba mikor felébred átviszem hozánk a hálo szobába utána akor még alszik egy orácskát.
2009. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi babánk az elejétől fogva külön szobában alszik. Persze a szobák közel vannak, így minden áthallatszik.

Van légzésfigyelőnk, az sokat jelent.

Plusz, ha nagyon biztos akarsz lenni, akkor vegyél bébiőrt, így simán hallod, hogy mit csinál.

Én nem vagyok a közös szoba, és főleg a közös ágy híve. Később sokkal nehezebb átszoktatni, mint amig ilyen kicsi.

Szóval, nyugodtan költöztesd át:)

2009. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat, akkor nyugodt szívvel átköltöztetjük a picurkánkat! :)
2009. jan. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!