Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lenne túl korai majdnem...

Miért lenne túl korai majdnem 2 évesen külön szobába tenni?

Figyelt kérdés

Anyós szerint túl korai lenne még, hogy miért arra csak habogott.

Most csináljuk a szobáját, mellettünk lévő szoba lesz, ajtót nyitva hagynánk. Gyerekágya van nem rácsosban alszik már.


2020. márc. 21. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai. Kisebb gyerekek is vannak külön szobában.
2020. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem korai
2020. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy korai.

8 hónaposan költözött át.

Simán vette az akadályt

2020. márc. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első naptól külön szobában van, két éves. Sosem tudott elaludni az ágyunkban, mikor pl. fogzáskor rengeteget kelt és magunk mellé raktuk volna, akkor sem. Nyaraláskor meg közös szobában voltunk, na abban az egy hétben kb. senki sem aludt, zavartuk egymást. Úgyhogy neki a külön szoba a jó.
2020. márc. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lányom születése óta külön szobába van. Ő most 21 hónapos. Egyáltalán nem korai.
2020. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz mi még csak varjuk a picit oktoberre de az a terv ,hogy az elejétől külön szobába lesz ! De hát ember tervez .... :) de ketévesen szerintem abszolut nem korai :)
2020. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem korai mi első naptól kezdve külön szobába tettük a miénk mellett van az övé ajtó nyitva. Semmi baja nincs tőle 2 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát 10-12 órákat simán.
2020. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2-3 hetes koruk óta vannak saját szobában, amikor már volt annyi rend az életünkben, hogy lehetett bízni benne, hogy ha leteszem aludni, legalább 1-2 órát én is le tudok feküdni.

Az egy másik kérdés, hogy ha eddig veletek aludt, nem lesznek-e gondjai az átállással.

De ha raktok a szobájába soksok micimackót, pónihercegnőt meg kanalas markolót, és össze vissza áradoztok, hogy mekkora menőség és nagylányság/fiúság már a saját szoba, akkor valszeg boldog lesz. :)

2020. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem korai. Én másfél évea korától kezdtem el átszoktatni a szobájába, addig még rácsos ágya volt a mi szobánkban. Napközben mindig ott aludt, éjszaka a rácsosba. Aztán 2 éves múlt amikor éjszakára is átköltözött. Egy ideig még én is ott aludtam vele az új szobába, amikor már megszokta visszaköltöztem. Egyebként lehet simán ment volna úgy is h csak átrakom egyik napról a másikra, de nekem is meg kellett szoknom az elválást, inkább nekem 🙂 most 3 és fél éves
2020. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Anyosod hulye

1.ugy nevelitek ahogy akarjatok

2.nehogy mar o pofazzon bele abba h a ti haloszobatokban hanyan alszanak....

3.az en gyerekem szuketese ota kulon szobaban van es sose volt belole gondja

2020. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!